עיצוב דפי נחיתה

עיצוב דפי נחיתה

תכנון, עיצוב ובניית דפי נחיתה מותאמים לצרכי הקמפיין באינטרנט. שילוב טפסי התקשרות, אנימציית פלאש ורכיבים ייחודיים כגון Jquery. אפשרות להתקנת עמודי נחיתה על מסד נתונים לניהול לידים. אתם מקימים מסע פרסום באינטרנט אשר יכלול באנרים פרסומיים ו/או קישורים ממומנים וקובעים את תקציב הפרסום. למעשה כל המקורות בסוף יביאו את הגולש ל"עמוד נחיתה", עמוד יעד, אליו "נוחתים" הגולשים אחרי ההקלקה על באנר או קישור ממומן. עמוד נחיתה יכול להיות עמוד באתר אינטרנט קיים של החברה ולרוב, זהו עמוד ייחודי אשר בא לקדם מוצר / שירות ספציפי ולעודד את הגולש להשאיר פרטים וליצור קשר עם נותן השירות / החברה. לכן חשוב להקפיד לבצע עיצוב דף נחיתה מקצועי אשר יהיה עם יחס המרה גבוה ככל הניתן. קראו במה יש להתחשב ולמה לשים לב...
עמוד נחיתה מקצועי צריך להיות מעוצב ולהיראות טוב / נכון בהתאמה למיתוג המוצר / החברה, אך חשוב יותר שיהיה עמוד מזמין - מניע לפעולה. עיצוב נכון, עם תכנון העמוד ומרכיביו, עיצוב כותרת להעברת המסר באופן ברור ומתן דגש על עיצוב טופס ההתקשרות וכפתור שליחת הנתונים, יעלו את סיכויי העמוד להצליח ולהביא אחוז המרה גבוה יותר.
עיצוב עמוד נחיתה חייב להיות מותאם למסכים בעלי הרזולוציות השונות, להיות בעל חלק מרכזי ברור ומסגרת סגורה / צפה אשר לא תגרום לגלילת העמוד, על מנת להיחשף לכל תכניו. פרט זה בנוסף לשימוש ברכיבים כגון Jquery ליצירת אנימציה ודינאמיקה בתוכן, יגרמו לעמוד להיות שמיש ונגיש יותר, החל ממחשבי PC ועד לטאבלים וניידים - Ipad / Iphone .
שירותי עיצוב ובניית דף נחיתה אשר כוללים תכנון מיקום התוכן, כותרות בולטות ומעבירות מסר בצורה ברורה ומהירה, הנעה לפעולה למילוי טופס ההתקשרות ומיקומו, כל אלה באים לידי ביטוי בסקיצות עיצוב דפי נחיתה. בניית הדפים ב- Html + Php עם טפסים חכמים השולחים פניות (לידים) למייל ו/או קליטה במסד נתונים ומערכת ניהול.


1. תכנון ועיצוב דף נחיתה

גיבוש מבנה ומרכיבי דף הנחיתה ועיצוב האלמנטים ותוכן הדף. עיצוב תוכן ומסרים חשובים אשר יכולים לעודד את הגולש למילוי הטופס והשארת הפרטים. יצירת איזורי הנעה לפעולה על-ידי כפתורים מעוצבים ואלמנטים גרפיים. כולל עיצוב עמוד "תודה" לאישור קבלת הפניה ותשתית להלבשת קודי המרה.


2. בניית דף נחיתה

פירוק סקיצות - חיתוך סקיצות פוטושופ לפורמט Html + Php, כולל תכנות טופס חכם השולח לידים - פניות לדוור אלקטרוני, כולל התאמת נושא ההודעה לזיהוי וקליטת כתובת השולח למענה מהיר וישיר.


3. התקנה ומעקב

שילוב קודי המרה בדף הנחיתה ובדף "תודה", התקנת דף נחיתה והקצאת Url ייחודי, על גבי חבילות אחסון של איימארק אימג' או על גבי שרתים חיצוניים.

מדריכים ומאמרים על בניית דפי נחיתה

17.04.2016 בניתי דף נחיתה, איפה הכסף?

בניתי דף נחיתה, איפה הכסף?

יהיה תמים לחשוב שאם בעל עסק החליט לבנות דף נחיתה, השקיע כסף במעצב גרפי מקצוען מן השורה, חשב על הטקסט ואפילו הכין סרטון וידאו שמספר על הכדאיות בקניית...
15.03.2016 לבו של דף נחיתה – טופס ההרשמה

לבו של דף נחיתה – טופס ההרשמה

מה בעל העסק או משווק בסך הכל רוצה להשיג מדף הנחיתה שלו? לידים! לכן, כשבונים דף נחיתה אז טופס ההרשמה שנמצא באחד המקומות בדף מקבל מקום של כבוד כדי שחס...
13.10.2015 כוחה של המילה בדף הנחיתה

כוחה של המילה בדף הנחיתה

כשמתכננים דף נחיתה לוקחים בחשבון שני דברים מרכזיים: עיצוב כללי וטקסט. העיצוב הכללי מופקד בידיהם של גרפיקאים מקצוענים והם יחד עם מזמין השירות מגיעים...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529