עיצוב באנרים

עיצוב באנרים

עיצוב ובניית באנרים משפיעים ומניעים לפעולה בטכנולוגיית פלאש, בשילוב אנימציית פלאש מקצועית ויצירתית. בניית קמפיינים לפרסום ועיצוב באנרים והתאמות גדלים לפרסום בפורטלים ורשתות פרסום. בניית באנר בפלאש יכולה להיות משימה לא קשה מדי עבור כאלה שיודעים ולומדים תוכנות באופן עצמאי או חובבני. הבנת הטכניקה של תוכנת הפלאש יכולה להיות קלה יחסית, עם מגוון אפשרויות הלימוד הקיימות אונ-ליין. אך האם באנר אשר מציג תוכן כלשהו, שכולל אנימציה ברמה כזו או אחרת באמת יעשה את העבודה? עיצוב ובניית באנר מקצועי, צריך להיעשות על-ידי מעצב גרפי בעל ניסיון בעיצוב ובניית פרסומות דינאמיות לרשת האינטרנט.
פתגם זה קשור ישירות לאיכות הבאנר שהנכם הולכים לפרסם. תקציב פרסום הבאנרים יכול להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים (תלוי במסע הפרסום ומטרותיו) וחשוב לדעת את הכלל החשוב ביותר בעיצוב ובניית באנר פלאש. גולש מגיע לאתר בעקבות התוכן שמעניין אותו, לבאנר שלך יש שניות ספורות על מנת להעביר את המסר ולהניע את הגולש לפעולת ההקלקה.
גרפיקה מקצועית הבנויה על-פי שפת המותג תשדר מקצועיות ותיצור אמינות בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלך. באנר פלאש אשר יכלול הנעה ברורה לפעולה, בעל סיכויים גבוהים יותר להצליח. בחרו במסר אחד ראשי וממצה, הבליטו והציגו אותו כבר במסכים הראשונים של תחלופת הבאנר והניעו לפעולה על-ידי ניסוח הפונה ישירות לצופה.
בניית באנר פלאש מתחילה קודם כל בתכנון ועיצוב הבאנר על כל מרכיביו. שימוש באלמנטים גרפיים מעניינים ובניית הנפשה מקצועית לבאנר, כולל ידע מעמיק וניסיון בהקמת קמפיינים לפרסום באינטרנט והכנת באנרים אפקטיביים ויעילים בגדלים וסוגים השונים.


1. עיצוב באנר

תכנון ועיצוב סקיצות של מסכי הבאנר, עיצוב גרפי מקצועי בפורמט ווקטור, עיצוב מבוסס פיקסלים ועיבוד תמונות בפוטושופ. הכנת גרפיקה קלילה ומשפיעה לבניית הבאנרים בפלאש.


2. בניית באנרים

בניית באנר פלאש מאסטר לקבלת אישור הלקוח וביצוע התאמות גדלים. התאמת עיצוב גרפי של הבאנר לפרופורציות השונות ולגדלים השונים.


3. הכנת קבצים

הכנת קבצי הבאנרים בפורמט Swf וביצוע כפתורים שקופים על גבי הבאנרים, אשר כוללים הוראות סגירה של האתרים המפרסמים ו/או רשתות פרסום למיניהן.

מדריכים ומאמרים על עיצוב באנרים 

05.01.2017 עוד לפני שתספיק לומר באנר

עוד לפני שתספיק לומר באנר

באנר הוא מודעה באתר אינטרנט שמטרתה למשוך גולשים מהאתר שבו היא מופיעה אל תוך האתר של הגורם המפרסם. עד כאן, זה פשוט אבל זה הרבה יותר מסובך ברגע...
29.11.2016 איזה באנר כדאי לעצב?

איזה באנר כדאי לעצב?

עולם הפרסום באינטרנט הוא כל כך מגוון שרבים נוטים לוותר על עיצוב מודעה פרסומית עוד לפני שהתחילו לתכנן ולהבין את כדאיותה. אז כדי לפשט את העניין מספיקה...
03.03.2016 להשקיע בעיצוב גרפי לפייסבוק?

להשקיע בעיצוב גרפי לפייסבוק?

כידוע, פייסבוק הוא כלי שיווקי שיש היום לכל בעל עסק רציני וכזה שמבין את החשיבות של הרשת בכלל ושל המדיה החברתית בפרט. למרות המודעות, הרבה בעלי עסקים...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529