עיצוב מודעות

עיצוב מודעות

עיצוב מודעות לפרסום בעיתונות, דפוס והפצה, מותאמות לשפת המותג ולמסרים השיווקיים של החברה / המותג. ניסיון רב בהבאה לדפוס והכנת גרפיקה מותאמת דרישות דפוס אופסט ודפוס דיגיטלי. בשונה מסביבת האינטרנט - אתרים, עמודי נחיתה, באנרים ופרסומות פלאש, מודעות וכרזות פרסום מודפסים על נייר, ולכן יש להן חוקים משלהן. בין אם זו מודעה בעיתון ובין אם זהו עלון פרסומי המופץ לתיבות הדואר של בתים, גרפיקת המודעה חייבת להיות מותאמת להפקת הדפוס ולמגבלות / הוראות ההדפסה, ששונות לכל עיתון / בית דפוס. וכמובן שכמו בכל עיצוב, גם מודעת פרסום חייבת להיות בעלת קו גרפי תואם לשפת המותג, בעלת מסר מעוצב ברור ומניע לפעולת ההתקשרות.
לא כל עיצוב שתכינו / יכינו עבורכם, יכול להתאים לדפוס. הגרפיקה לדפוס (אופסט) צריכה להיבנות בסכמת הצבעים CMYK, התמונות חייבות להיות ברזולוציות שונות (גבוהות) על-ידי הוראות הסגירה השונות, הטקסטים חייבים להיות ווקטוריים (Vector) ויש להתחשב בסוג הנייר עליו תודפס המודעה. כל אלה להשגת תוצאות דפוס גבוהות ובעיקר נכונות.
בין כל הפרסומות והמודעות אשר יופיעו בעיתון או בתיבת הדואר של לקוחות פוטנציאליים, חשוב שהמודעה שלכם תבלוט, תמשוך תשומת לב והעיקר - תדבר לקורא! עיצוב גרפי מקצועי על-ידי מעצב גרפי אשר יידע לייצר עיצוב תואם לשפת מותג של מוצר / חברה / שירות / ארגון, בשילוב מסר בולט וברור והנעה לפעולה, יכולים להגדיל משמעותית את המכירות והיענות.
עיצוב מודעות פרסום לעיתונות, דפוס והפצה, כולל עיצוב מודעות תדמית, מודעות מכירה וכל סוגי מודעות הפרסום. הכנת סקיצות עיצוב של פרסומות בגדלים השונים, כולל ביצוע גרפיקה והכנת קבצים לדפוס על-פי הוראות הסגירה ודרישות העיתונים, מגזינים, בתי הדפוס, משרדי פרסום.


1. בריף עבודה

קבלת בריף עבודה מידי הלקוח - דף הנחיות ותוכן למודעה. הכנת חומרי גלם וחומרים גרפיים לביצוע העיצוב ותיאום ציפיות מול הלקוח, אל מול מגבלות ההפקה - הדפוס. (רזולוציית תמונות בהדפסה, סוג הדף - כרומו, נטוץ עץ, ממוחזר - פרטים אשר יכולים להשפיע על העיצוב).


2. עיצוב מודעה

הגשת סקיצת עיצוב של מודעת הפרסום, בהתאמה לדרישות הסגירה ולמגבלות ההפקה. ביצוע סקיצות תיקונים לאישור סופי.


3. סגירת קובץ

סגירת קובץ Pdf לאישור סופי של הלקוח (פורמט סגור) והעברת הקובץ למחלקת גרפיקה של עיתון, בית דפוס, משרד פרסום.

מדריכים ומאמרים על עיצוב מודעות 

08.09.2014 עשה ואל תעשה בעיצוב מודעת פרסום

עשה ואל תעשה בעיצוב מודעת פרסום

מודעות פרסום בעיתונות הארצית או המקומית, מהוות חלק בלתי נפרד מ-עוגת הפרסום של כל עסק פעיל, בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או גדול. בשורות הבאות ריכזנו...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529