עיצוב ניוזלטר

עיצוב ניוזלטר

תכנון, עיצוב ובניית ניוזלטרים והודעות דואר אלקטרוני לדיוור והפצה. עיצוב דיוורים ייחודיים ו/או יצירת תבניות ניוזלטר בהתאמה אישית, בניית Html מבוסס טבלאות, מותאם לתוכנות הדואר השונות. עיצוב גרפי מקצועי של תכני הניוזלטר יעביר את המסר ויניע לפעולה את הנמען אשר קיבל זה עתה את הדיוור החדש שלכם. אך חשוב יותר מהעיצוב זה המסר שבתוכו, ולוודא שהוא יגיע באופן תקין לנמען. שילוב מאוזן ונכון בין גרפיקה בתמונות לתוכן טקסטואלי ימנע חסימת המסרים החשובים על-ידי תוכנת הדואר. כל אלה חשוב שייבנו על גבי פלט Html מקצועי המותאם לדרישות הטכניות השונות.
נכון שעיצוב הכולל אימג'ים ותמונות הוא עיצוב עשיר יותר ומזמין, אך מה שווה העיצוב אם לא רואים אותו כלל? בביצוע עיצוב ניוזלטר חייבים לתכנן נכון את הדיוור ואת מרכיביו, מה יעוצב כתמונה ומה כטקסט. זאת בגלל שרוב תוכנות הדואר חוסמות את התמונות המופיעות בדיוור ובמבט ראשון, מקבל הדואר יראה את הטקסט בלבד.
בדיוק כמו כל פרסומת, מודפסת בעיתון או בצורת באנר באתר, גם הניוזלטר חשוב שיהיה מעוצב, מזמין, משדר אמינות ומניע לפעולה. עיצוב גרפי מקצועי של תוכן הדיוור יעביר את המסר ויזמין את הצופה לקבל פרטים נוספים או לבצע הזמנת מוצר או שירות. באיימארק אימג' תקבלו שירות מקצועי של עיצוב ובניית ניוזלטרים בהתאמה אישית.
ברשת האינטרנט קיימות מערכות מגוונות לביצוע דיוור וניהול רשימות תפוצה וחברות שונות מציעות חבילות מגוונות למתן שירות דיוור אלקטרוני. חשוב לעשות חישוב לכדאיות מערכת דיוור כזו או אחרת, כמה פעמים ולכמה נמענים תוכלו לדוור? האם תשלחו ניוזלטר מעוצב ומקצועי או עוד הודעה שתמחק על-ידי הנמען? ובעיקר, כמה זה יעלה לכם.
עיצוב ובניית ניוזלטרים עם איימארק אימג', נעשה על-ידי תכנון ועיצוב הניוזלטר בשלב הראשון ורק אז עוברים לבניית הניוזלטר ב- Html, אשר מותאם לתוכנות הדואר השונות. עיצוב דיוור מותאם אישית לצרכי הלקוח ולקהל היעד שלו.


1. עיצוב ניוזלטר

הגשת סקיצת עיצוב ניוזלטר, אשר תיעשה לאחר קבלת הנחיות הלקוח למרכיבי הניוזלטר והתוכן שבו. תכנון לגיבוש המבנה של הניוזלטר, יעשה בעמידה בסטנדרטים הנהוגים בעיצוב ובניית ניוזלטרים להפצה בדואר אלקטרוני.


2. בניית ניוזלטר

בניית Html של ניוזלטר מעוצב, מבוסס טבלאות ומותאם לתוכנות הדואר הנפוצות ברשת. יצירת מפות תמונה ובניית עיצוב טקסטואלי, לתצוגת תוכן יעילה - עם / בלי אימג'ים (תמונות). הכנת קבצי ניוזלטר וכתיבת מקור בעל Url ייחודי לכל תמונה.


3. תמיכה לדיוור

מתן שירות טכני ויעוץ מקצועי לדיוור ניוזלטרים והדעות פרסומיות בדואר אלקטרוני. תמיכה טכנית מלאה ומתן שירות עיצוב וחיתוך תבניות Html בהתאמה לדרישות מערכות דיוור שונות.

מדריכים ומאמרים על עיצוב ניוזלטר 

02.01.2017 עיצוב ניוזלטר – מהו המינון הנכון?

עיצוב ניוזלטר – מהו המינון הנכון?

אנשי שיווק רבים טוענים שרשימת תפוצת המיילים היא אחד הכלים החשובים ביותר לבעל עסק כדי לקדם את המכירות שלו. אין מי שיתווכח על כך, אבל חילוקי הדעות צצים...
29.11.2016 מדוע לא קוראים את הניוזלטר שלי?

מדוע לא קוראים את הניוזלטר שלי?

קראתם בכל מקום באינטרנט שניוזלטר הוא כלי שיווקי יעיל שמנפח את רשימת התפוצה, יוצר קשר עם הלקוחות ובסופו של דבר מגדיל את המכירות? השקעתם מאמץ ומשאבים...
17.09.2015 מדוע לא קוראים את הניוזלטר שלי?

מדוע לא קוראים את הניוזלטר שלי?

קראתם בכל מקום באינטרנט שניוזלטר הוא כלי שיווקי יעיל שמנפח את רשימת התפוצה, יוצר קשר עם הלקוחות ובסופו של דבר מגדיל את המכירות? השקעתם מאמץ ומשאבים...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529