בניית html

בניית html

שירותי Psd to Html מקצועיים, חיתוך ובניית סקיצות פוטושופ בפורמט html עם הכנת קבצי Css מותאמים אישית ובדיוק מושלם לסקיצות העיצוב. עמידה בתקנים W3c עם 0 שגיאות. בין אם הנכם בונים אתר או מקימים אפליקציה באינטרנט, מפתחים מערכת ניהול או ממשק משתמש ייחודי, חשוב שסקיצות העיצוב יהיו מייושמות נכון ובאופן מקצועי על-גבי התוצר הסופי אונליין. להשגת מטרה זו, אנו מעניקים שירות Psd to Html אשר כוללים פירוק סקיצות העיצוב לגורמים ובניית תבניות Html בסטנדרט גבוה. זהו השלב החשוב אשר מחבר בין עיצוב לקוד, בין מעצב למתכנת!
קיבלתם סקיצת Jpg עיצוב יפיפיה של אתר האינטרנט החדש שלכם, אפליקציה או ממשק ועכשיו הנכם רוצים לראות את זה בפעולה, עובד, אונ-ליין. להשגת דיוק מירבי של יישום העיצוב בקוד, אנו מעניקים שירות של חיתוך Html מקצועי, אשר נעשה על-ידי תכניתן עם יכולות טכניות גבוהות ויצירתיות, אך חשוב יותר בעל הבנה בעיצוב, על כל מגבלותיו ויתרונותיו. 
באם הנכם מקימים אתר אינטרנט, אותו תרצו לקדם במנועי החיפוש, דאגו שקוד Html של אתרכם יהיה תקין, נקי משגיאות ועומד בתקנים השונים. התאמה למערכות ההפעלה והדפדפנים השונים בנוסף לבניית קוד מקצועי אשר נבנה בסטנדרט גבוה, יתרמו רבות לקידום האתר במנועי החיפוש ולסריקה מהירה ויעילה של דפי התוכן והצגתם בתוצאות החיפוש האורגני.
בונים אתר עם ריבוי דפים ותבניות מורכבות? מעצבים ומפתחים מערכת או אפליקציית Web? כבר בשלב העיצוב ניתן לתכנן עבודה מקבילה של מפתחים ותכניתנים אל מול עבודת המעצב וחותך / בונה ה- Html. שלב חיתוך Html אשר יבוא לאחר שלב העיצוב ולפני ההקמה בפועל, יכול לצמצם את זמני הפיתוח, על-ידי יצירת עיצוב מוכן בקוד ומותאם מראש למערכת / אפליקציה.
שירות מקצועי ומדוייק של חיתוך סקיצות פוטושופ לקוד Html תקין בסטנדרט גבוה. פירוק סקיצות עיצוב לגורמים, אימג'ים ותמונות, טקסטים, קישורים וכותרות, רקעים וכל מרכיבי העיצוב הויזואלי והטקסטואלי. שירותי בניית Html משלימים לשירותי עיצוב אתרים, עיצוב ממשקי ניהול ומערכות מידע, תבניות בניית אתרים ועוד...


1. הכנת סקיצות עיצוב

הכנת סקיצות עיצוב העמודים המיועדים לחיתוך, יישום מצבי Hover של כפתורים וקישורים, הכנת שכבות מעוצבות של רקעים, מסגרות ותמונות, הגדרת פונטים וצבעים.


2. בניית html

פירוק סקיצות פוטושופ לגורמים, סגירת פורמטים שונים של תמונות בהתאמה לסכמת הצבעים ושקיפויות, בניית קוד מבוסס div / table, העומד בתקן W3c עם 0 שגיאות, דיוק מקסימלי והתאמה של 100% לסקיצות העיצוב, בניית קבצי Css לוגיים ובעלי שם מלא, התאמה לדפדפנים הנפוצים, שימוש בסקריפטים ורכיבים מגוונים ביישום מרכיבים ייחודיים, טפסים, כפתורים, תוכן דינמי ועוד...


3. בקרת איכות

הרצת הדפים על-גבי הדפדפנים השונים, רישום ויישום באגים ושגיאות Html / Css, הגשת תיקיות לוגיות מסודרות של אימג'ים, Css, Js. ביצוע תיקונים ושינויים אופציאונליים לאחר ההטמעה.

מדריכים ומאמרים על בניית html 

14.08.2014 חיתוך קוד html רספונסיב

חיתוך קוד html רספונסיב

מהו חיתוך קוד HTML רספונסיב? כיצד הוא מיושם בפועל וכיצד הוא משפיע על נראות האתר בכל פלטפורמת גלישה אפשרית? על כך ועוד בשורות שלפניכם. 
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529