אודות החברה

לפני הכל, ידע וניסיון.

איימארק אימג' נוסדה בשנת 2001 ומאז צברה ניסיון רב בהענקת שירותי מיתוג ועיצוב גרפי, קריאטיב, עיצוב ממשקי משתמש, פיתוח אתרי אינטרנט ופלטפורמות, עיצוב והפקת סרטוני אנימציה, מוצרי דיגיטל ודפוס.

אודות חברת איימארק אימג' | מיתוג , קריאטיב, עיצוב ופיתוח אתרים וממשקי משתמש

 
הכל תחת קורת גג אחת.

אחד היתרונות של החברה הוא בניסיון רב בבניית תהליכים יעילים וניהול פרויקטים, אשר יכולים לכלול עיצוב ופיתוח כלל מוצרי השיווק והפרסום הנדרשים לחברות, יזמים ועסקים, תחת קורת גג אחת ובהתאמה אישית.
צפו בתיק עבודות

סטנדרט חדש של שירות.

לקוחות איימארק אימג' נהנים לא רק משירות מקצועי המבוסס על ניסיון רב וצוות מעצבים ומפתחים מנוסים, אלא גם ובעיקר מרמת שירות הגבוהה ביותר, הכוללת ניהול מוקפד של יישום תהליכים, עמידה בזמנים, יחס אישי, מחירים הוגנים ובעיקר – אמינות ואחריות.

מה הלקוחות חושבים עלינו?

לא נוכל לספר על עצמנו טוב יותר מלקוחותינו. בעלי התפקידים השונים והמנכ"לים, של ארגונים, חברות, מוסדות ועסקים מהענפים השונים, נהנים משירות אמין, מקצועי ויעיל.
קראו מה הם חושבים עלינו: המלצות וחוות דעת

שירותי "אבא ואמא".

בונים אתר או מוצר ווב? חברת איימארק אימג' מאפיינת, מעצבת, מפתחת וגם מתחזקת אתרים ופלטפורמות ווב השונות, כולל שירותי אירוח ותחזוקת שרתים, תמיכה טכנית מלאה ושירותי אחריות מקיפה אופציונלית מותאמת אישית.

וכמה זה עולה?

תמחור שירותי החברה מבוסס בעיקר על תחשיב זמני ביצוע, ניהול וקידום הפרויקטים ובהתאם להיקפם. תעריפי החברה נוחים והוגנים, בהתאם לניסיון רב השנים של צוות החברה שאינו כולל סטאז'רים. ניתן להזמין שירות ספצפי או פרויקטים הכוללים מספר שירותים יחדיו ואפילו לעבוד במסגרת בנקי שעות או ריטיינרים.

אז מה זה אומר בעצם, איימארק?

i = אינטראקטיב, אינטרנט, אימג'.
mark = סימן.
אנו שואפים לחתום על עבודותינו עם סימן איכות ומקצועיות, סימן ה- imark 🙂