חיתוך קוד html רספונסיב
14.08.2014

חיתוך קוד html רספונסיב

מהו חיתוך קוד HTML רספונסיב? כיצד הוא מיושם בפועל וכיצד הוא משפיע על נראות האתר בכל פלטפורמת גלישה אפשרית? על כך ועוד בשורות שלפניכם. 
חיתוך קוד html רספונסיב

חיתוך אתרים- מה זה בכלל?

חיתוך אתרים הינה פעולה מקצועית המתבצעת לאחר השלמת הליך עיצוב דפי האתר. כאשר מטרת הפעולה היא לבצע התאמה ויזואלית של כלל מרכיבי האתר (טקסטים, תמונות, טבלאות, טפסים וכדומה) לצרכי צפייה מיטבית בדפדפני האינטרנט השונים. שמה המלא של פעולת החיתוך הוא: PSD TO HTML, והוא משקף את אופן הפעולה, כלומר, המרת קבצים גרפיים לקוד HTML. התהליך עצמו מחייב את העוסקים בו להתמקצע גם בתכונות גרפיות בהן נעשה שימוש לצרכי עיצוב האתר (פוטושופ, אילוסטרייטור וכדומה) וגם בשפות תוכנה דוגמת ה-HTML, XHTML ו-CSS.

חיתוך קוד HTML רפסונסיב - למה הוא הכרחי?

עד להופעת אמצעי הגלישה החדשים דוגמת הסמארטפונים והטאבלטים, כל פעולות החיתוך בוצעו לצרכי התאמת האתר לדפדפני האינטרנט השונים בלבד. כיום, חיתוך האתר מחייב את בעלי האתרים להתייחס גם לדפדפני האינטרנט השונים (כרום, סאפארי, אקספלורר וכדומה) וגם לגדלי המסך ורזולוציות המסך בו מתבצעת פעולת הגלישה, וכאן נכנס לסיפור חיתוך קוד HTML רספונסיב.

כיום, בעידן בו כמחצית מפעולות הגלישה מתבצעות מחוץ לקופסא, כלומר באמצעות הטלפונים החכמים, מחשבי כף היד ומחשבי הלוח (טאבלטים), החשיבות לחיתוך קוד HTML בשיטת רפסונסיב הינה גדולה ואף מכרעת. על מנת לאפשר לגולש הממוצע ליהנות מתצוגה מיטבית של האתר בכל פלטפורמות הגלישה הקיימות כיום, פעולת החיתוך חייבת להתבצע על ידי אנשי פיתוח, תכנות ועיצוב אתרים המתמחים בבניית אתרי רספונסיב.

חיתוך קוד HTML רפסונסיב ב-איימארק אימג' - כל היתרונות

אנחנו ב-איימארק אימג', מעמידים לרשותכם תכניתנים המתמחים בפיתוח צד לקוח (Client Side) ואשר יודעים לתרגם ולהמיר סקיצות עיצוב לכדי קוד html נקי, תקין והמתאים את עצמו לכל סוגי הרזלוציות והמסכים.

לנו ניסיון מקצועי מעמיק בכל הנוגע לקבלת ההחלטות השונות הנדרשות לצרכי חיתוך קוד HTML הן לדפדפני האינטרנט השונים והן למכלול אמצעי הגלישה הנפוצים כיום. קבלת ההחלטות שלנו מתבצעת על ידי צוות מומחים העוקב אחר כל השינויים הדינמיים של אתר האינטרנט בהתאם להצגתו בכל דפדפן אינטרנט ועל גבי כל מסך גלישה אפשרי ובעיקר בפיקוח של מעצב אשר מבחין בתקלות עיצוביות ודואג לתיקון שלהן על-ידי התכניתן ואשר יודע להנחות את התכניתן כיצד לבנות ממשק משתמש אשר משנה את צורתו אל מול הרזולוציות השונות.

יתרון נוסף המוענק לכם על ידינו, מתקשר לכל נושא קידום האתר במנועי החיפוש השונים ברשת. על מנת לאפשר לכם קידום מיטבי, אנחנו באיימארק אימג', מקפידים על כך שפלט ה-HTML לא ישתנה, כלומר דפי האתר נותרים זהים בין כל פלטפורמות הגלישה האפשריות, כאשר רק תצורתם משתנה באמצעות עיצוב דינמי הנשלט על ידי הגדרות CSS מותאמות.
רוצים לדעת יותר על היתרונות המקצועיים שלנו בכל הנוגע לבנייה, עיצוב וחיתוך קוד HTML בשיטת רספונסיב? צרו עימנו קשר עוד היום.
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529