עיצוב פלאש

עיצוב פלאש

עיצוב ובניית סרטוני פלאש עם שילוב אנימציה וגרפיקה דינמית. פיתוח רכיבים ייחודיים בטכנולוגיית Flash עם שילוב נגני וידאו, קבצי שמע, טפסי Xml. עיצוב ובניית מצגות ואתרי פלאש מלאים בהתאמה אישית. סרטון פלאש לאתר האינטרנט או מצגת לפרזנטציה, אתר פלאש מלא או עמוד נחיתה עם רכיב פלאש, גלריית תמונות בפלאש או נגן וידאו, כל אלה חייבים להיות לפני הכל מעוצבים נכון. עיצוב פלאש ישפיע על משקל האנימציה והקובץ הסופי ויותר מזה, ישפיעו על המתבונן. אנימציה מקצועית תמשוך את המתבונן, תגרה אותו להתעניין במוצר ו/או השירות שלכם ותעביר את המסר בצורה הברורה והמהירה ביותר.
בדיוק כמו המוזיקה, גם האנימציה יכולה מאוד "להרעיש" ולהיות בלתי נעימה לצפייה. חשוב לבחור במעצב אנימציה בעל ניסיון לפני הכל ובעל חוש קצב מפותח, על מנת ליצור אנימציה מתוזמנת ומקצועית. תזמון נכון של תזוזת ותחלופת התכנים ומרכיבי הפלאש, בנוסף לעיצוב גרפי מקצועי, יביאו לתוצאה מקצועית יותר של אנימציה, נעימה יותר, מושכת יותר ולא מעצבנת.
סרטוני ורכיבי הפלאש נבנים במספר שונה של שכבות, תלוי במורכבות האנימציה / הרכיב. חשוב שכל שכבה תכלול אלמנטים בעלי משקל נמוך ככל הניתן, על מנת לא להכביד על האנימציה ועל משקל הקובץ עצמו. בניה נכונה של קבצי הפלאש, בשילוב גרפיקה ווקטורית ו/או תמונות סגורות ברזולוציה ואיכות נכונה, יתרמו רבות לפעילות תקינה ויעילה של קובץ הפלאש.
כמעט כל אחד יכול לבנות "אנימציה" על-ידי תוכנת Power Point ולמעשה אותה רמת האנימציה יכולה להיווצר גם בפלאש, תנועה פשוטה ובנאלית של כותרות ותמונות, מצד לצד או אחד מעל השניה, אך האם בשביל זה יצרו את הפלאש? יצירתיות בעיצוב ודמיון מפותח יאפשרו ליצור אנימציה מעניינת ולפתח רכיבי פלאש ייחודיים לכל מטרה.
שירותי עיצוב ובניית סרטוני ורכיבי פלאש חלקיים ומלאים כוללים ביצוע סקיצות עיצוב של מסכי הפלאש, תכנון ועיצוב תסריטים לסרטוני פלאש ארוכים / מצגות / אתרי פלאש מלאים. לאחר אישור העיצוב מבוצעת אנימציית הפלאש ו/או בניית הרכיבים היחודיים מהסוגים השונים.


1. עיצוב לפלאש

הגשת סקיצות עיצוב של מסכי הפלאש ו/או האלמנטים המרכיבים את סרטון האנימציה. עיצוב מקצועי של נגני וידאו, סרטונים, מצגות, אתרי פלאש מלאים ו/או מיני אתרים בפלאש, רכיבים מותאמים אישית.


2. בנייה ופיתוח

בניית אנימציה בפלאש בשימוש אלמנטים גרפיים וטכניקה יצירתית ליצירת הנפשה של תוכן טקסטואלי וויזואלי, בניית נגני וידאו, סרטוני פלאש לאתרי אינטרנט, בניית אתרי פלאש מלאים ו/או מיני אתרים, פיתוח טפסים ויצירת אינטגרציה עם מסדי נתונים, פיתוח רכיבים ייחודיים לדפי מוצרים ושירותים, לקמפיינים באינטרנט ולפרזנטציות ותערוכות.


3. הכנת קבצים

סגירת ויצירת קבצי Swf לסרטוני פלאש כלליים, ביצוע המרות לפורמטים של וידאו, תמיכה טכנית מלאה במתן שירות התקנת קבצי Flash בצירוף קבצי וידאו, שמע, Xml. אפשרות למתן שירותי אחסון.

עבודות עיצוב פלאש

מדריכים ומאמרים על עיצוב פלאש

05.02.2015 עיצוב אתרים בפלאש – יתרונות לצד חסרונות

עיצוב אתרים בפלאש – יתרונות לצד חסרונות

עד לשנים האחרונות, עיצוב אתרים בפלאש הייתה נחלתם של אתרי גיימרים ופריקים של ג\'אדטים וטכנולוגיות מתקדמות. מרבית בוני האתרים ובעלי האתרים נמנעו...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529