עיצוב אתרים בפלאש – יתרונות לצד חסרונות
05.02.2015

עיצוב אתרים בפלאש – יתרונות לצד חסרונות

עד לשנים האחרונות, עיצוב אתרים בפלאש הייתה נחלתם של אתרי גיימרים ופריקים של ג'אדטים וטכנולוגיות מתקדמות. מרבית בוני האתרים ובעלי האתרים נמנעו מעיצוב אתרים בטכנולוגית הפלאש, וזאת מהסיבה המרכזית שטעינת הייתה נמשכת זמן רב יותר מאתר רגיל הבנוי בשפת התכנות HTML. כיום, עם כניסתו של האינטרנט המהיר לכל בית בישראל ועם הגברת מהירויות הגלישה על ידי כל ספקיות האינטרנט בארץ ובעולם, אין עוד סיבה לחשוש מזמני טעינה ממושכים, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל היתרונות המקצועיים הנלווים לבנייה ועיצוב אתרים בטכנולוגיית הפלאש. יחד עם זאת, ישנן לא מעט חסרונות הנלוות להליך בנייתו ועיצובו של אתר אינטרנט בטכנולוגיית הפלאש. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את היתרון המרכזי של אתרי הפלאש לצד החיסרון המרכזי באתרים מסוג זה.
עיצוב אתרים בפלאש יתרונות לצד חסרונות

עיצוב אתרים בפלאש – היתרון המרכזי


היתרון המרכזי בעיצוב אתרים בפלאש טמון בעובדה שאתרים מסוג זה מאפשרים לגולשי האתר ליהנות מדפי אינטרנט דינמיים ומרשימים במיוחד (וזאת במידה והעיצוב מיושם על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום). אתרים מבוססי פלאש הם לרוב אתרים מלאי צבע ועניין הגורמים לגולש הממוצע "לבזבז" יותר זמן מסך בצפייה בעמודי האינטרנט השונים של האתר. אתרי פלאש מקצועיים הינם אתרים בעלי יכולת מוכחת להגביר את אחוזי ההמרה של האתר, וזאת באמצעות "לכידת" תשומת ליבו של הגולש הממוצע באלמנטים גרפיים תזזיתיים ודינמיים הגורמים לו לבלות יותר זמן מול דפי האתר.


עיצוב אתרים בפלאש - החיסרון המרכזי


החיסכון הבולט באתרים מבוססי פלאש טמון ביכולות הקידום של האתר. כידוע, מרבית הרובוטים המופעלים על ידי מנועי החיפוש הגדולים ביותר ברשת, אינם מצליחים לקרוא טקסטים הבנויים כטכנולוגיית פלאש בתוך עמודי האתר. כפועל יוצא מכך, יכולת הקידום הטבעית (אורגנית) של האתר לוקה בחסר, דבר המחייב את בעלי האתר להשקיע לא מעט כספים לצרכי פרסום האתר ברחבי הרשת. בנוסף, אתרי פלאש אינם ניתנים לצפייה מלאה במכשירי האייפון, דבר המצמצם ברמה ניכרת את אחוז הגולשים הפוטנציאליים באתר. חשוב שתדעו- אחד הפתרונות המשלבים בין היתרון המרכזי לבין התגברות על החיסרון הבולט הוא הליך בנייתו ועיצוב של אתר משולב, כלומר אתר העושה שימוש בטכנולוגיית HTML (לצרכי קידום) לבין טכנולוגית הפלאש (לצרכי דינמיות האתר).
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529