לפני ואחרי

לפני ואחרי

עבודות רבות עשינו עבור לקוחותינו, חלקן יצירת תוצרים ועיצוב חדשים וחלקן עבודות שדרוג של הקיים והביאו לרמה גבוהה יותר, טובה יותר, מקצועית יותר. לשם כך ריכזנו כאן עבורכם, דוגמאות של עבודות "לפני ואחרי" על מנת שתוכלו לראות סמלים, אתרים, תוכנות ומוצרים אחרים של לקוחותינו, אשר בחרו בנו לשדרוג שלהם. ראו רשימת העבודות וקישורים לפרויקט מלא באתר, אותה נחדש ונעדכן מפעם לפעם.
לפני אחרי
שדרוג עיצוב לוגו לסטודיו לצילום - ליאור צלמים. הלוגו הישן כלל גופן עבה ומיושן, עם הבלטת האות "או" בצבע צהוב ומבוסס על רקע שחור. ללוגו החדש עוצב סמל בצורת צמצם מעוצב, צהוב ובצירוף עיצוב טיפוגרפי מודרני, עם גופן מעוגל.
לפני אחרי
עיצוב ובניית אתר לרהיטי קיבוץ השלושה. האתר עוצב ונבנה בהתאמה אישית, הכולל עמוד בית, מגוון תבניות של עמודי פנים ומערכת ניהול ייחודית. קו העיצוב הנקי והמודרני מתבסס על צבעי המותג ומייצג את קטלוג המוצרים.
לפני אחרי
עיצוב ובניית אתר בהתאמה אישית של חברת פלגג. במסגרת הפרוייקט בוצעו שדרוגים רבים בתכנון ומבנה הכללי של האתר הכללו תכנון ועיצוב של העמוד הראשי ועיצוב תבניות של עמודי הפנים, בהתאמה אישית. האתר כולל ממשק ניהול מותאם, בשפה העברית, נוח וקל לשימוש. קו העיצוב נקי וחדשני של האתר מתבסס על הצבעים של המותג.
לפני אחרי
עיצוב ובניית אתר הייר סנטר, המרכז הישראלי לטיפולי שיער, הגדול בארץ. האתר החדש תוכנן ועוצב בהתאמה אישית ועבר שינוי ושדרוג של כל דפי האתר. העמוד הראשי מדגיש את הקטגוריות הראשיות של שירותי החברה. האתר כולל מודולים רבים אשר פותחו במיוחד, ותבניות שונות של הדפים הפנימיים. לאתר ממשק נוח המאפשר לנהל את התכנים בצורה קלה.
לפני אחרי
שדרוג אתר של חברת אפקטיבי, המעניקה שירותים משפטיים למגוון עסקים ואנשי מקצוע. שדרוג האתר התבצע כחלק מתהליך מיתוגי הכולל לוגו החברה (עוצב ע"י איימארק אימאג'). האתר תוכנן ונבנה על בסיס עיצוב ייחוד של תבניות מותאמות אישית. עמודי התוכן אשר בעיקרם מפרסמים את תוכנות החברה, אשר פותחו על מנת להוות כלי עזר לניהול חקירות, מעקבים ושירותים משפטיים אחרים.
לפני אחרי
האתר החדש של חברת Euro Tech Communication תוכנן ונבנה מחדש על בסיס עיצוב ופיתוח ייחודי הכולל תבניות מותאמות אישית של עמודי תוכן, דפי קטגוריות מוצרים ודפי מוצרים עצמם. הקו העיצובי הנקי, משדר חדשנות ומעביר מסר של מוצר טכנולגי מתקדם. הבידול בין קטגוריות המוצרים השונים של החברה בא לידי ביטוי בגוונים חזקים אשר מדגישים כל קטגוריה מאחרות.
לפני אחרי
עיצוב חנות וירטואלית ובניית מערכת ניהול תוכן לניהול האתר הכולל מגוון מוצרי קמפינג למטייל ולחייל המוצעים למכירה אונליין. לאתר עיצוב ייחודי של העמוד הראשי אשר מכיל מידע שיווקי בחלק המרכזי, את כל הקטגוריות הראשיות של המוצרים ודפי האתר הפנימיים, ביניהם דפי קטגוריה ועמוד מוצר ייחודי אשר הותאם למוצרי החנות.
לפני אחרי
עיצוב, בניית אתר אינטרנט של חברת מפל אנרגיה ירוקה. לאתר בוצע עיצוב חדשני וייחודי של העמוד הראשי הכולל סגנון מעוגל התואם את השפה הגרפית של המותג, תמונות ראשיות גדולות ומתחלפות, איזורי תוכן עם תמונות, איזור jquery, נגן וידאו בפלאש ואלמנטים ייחודיים נוספים עוצבו ונבנו עבור האתר.
לפני אחרי
עיצוב ובניית אתר של סוכנויות מרצים לישראל. האתר כולל מודול אשר פותח במיוחד עבור האתר אשר מקשר ומחבר בין גלריות המרצים לבין הרצאות וסרטוני הוידיאו. החלק המרכזי בעמוד הראשי נועד לקידום המרצים, שזו היא מטרת האתר, כמו כן לקדם תוכן חופשי נוסף המתאר את שירותי החברה.
לפני אחרי
עיצוב ובניית אתר האינטרנט של מתקן לתליית כביסה רב-חבל, המיוצר על ידי חברת שחקים. מטרת השידרוג הייתה להקנות לאתר מראה חדשני ומודרני, לשפר ולשדרג את חוויה הגלישה ולתת חיים חדשים למוצר. כל הדפים באתר עוצבו בהתאמה אישית, הכללו תכנון ומבנה של העמודים הפנימיים ושל העמוד הראשי, תוך שילוב תמונות וסרטונים.
לפני אחרי
עיצוב ובניית אתר אינטרנט של מכללה ללימודי שוק ההון ומסחר יומי בבורסה האמריקאית. האתר מכיל מידע אודות הקורסים וההכשרות הניתנות במכללה, עבור תלמידי ומנויי המכללה, אשר יכולים להתעדכן אודות הקורסים השונים ולצפות בשיעורי וידאו אונליין. מטרת השידרוג הייתה להבליט ולשפר את החלק השיווקי והאינפורמטיבי של האתר.


לפני אחרי
אתר האינטרנט של חברת אפסילור המייצרת ספקי כוח ניידים עבור התעשייה, צבא, רפואה והחלל. האתר עוצב על בסיס צבעי הלוגו, אשר גם הוא עוצב ע"י איימארק אימג'. השידרוג של האתר החדש בא לאפיין ולשפר, לא רק את הנראות האלגנטית והחדשנית, אלא, גם את חווית המשתמש של אתר, כמו כן, להבליט את הדברים העיקריים, שהם המוצרים של החברה.
לפני אחרי
תוכנת אפקטיבי הוקמה על ידי חברת פיתוח תוכנה ועיצוב ממשק המתשמש התבסס על קווי עיצוב כלליים של אתר החברה (אשר גם הוא שודרג במסגרת הפרויקט). המסך הראשי כלל תפריט עליון וימין אשר נראו מיושנים ולא מזמינים לעבודה ושטח עיקרי גדול מאוד נשאר לא מנוצל. לתוכנה בוצע שדרוג עיצובי של מסכי התוכנה, צבעוניות, כפתורים, חלון התחברות ועיצוב אלמנטים גרפיים שונים.
לפני אחרי
בניית אתר חדש לחברת שיק דיזיין תעשיות, המייצרת מערכות ישיבה וכורסאות. האתר החדש נבנה בעיצוב חדשני יותר המבוסס על תמונות גדולות ומרשימות של המוצרים על גבי תמונות אווירה בעמוד הראשי. לאתר החדש תבניות דפי תוכן וגלריות של קטלוג מוצרים אשר נבנו על גבי מערכת onweb אשר מאפשרת לנו להקים אתרי אינטרנט בתקציב מוגבל יחסית ולקבל תוצאה מקצועית ומרשימה.
לפני אחרי
שדרוג לוגו לחוות רוזלמן, המגדלת מגוון עצום של פרחים בכל ימות השנה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. במסגרת הפרוייקט בו בוצעו עיצובים חדשים לאריזות החברה, הלוגו עבר עיצוב ובנייה מחדש וקיבל מראה מודרני אך יחד עם זאת, מעביר את אותו המסר. הסמל יחד עם הגופן מרכיבים לוגו חדשני ומרענן.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529