עיצוב לדפוס

עיצוב לדפוס

עיצוב והכנה לדפוס של קטלוגים, פולדרים, פרוספקטים, אריזות, מדים וכל מוצרי הדפוס המגוונים. כולל עיצוב גרפי מקצועי והכנה לדפוס, על-ידי מעצב גרפי בעל ניסיון עשיר בעיצוב לדפוס. למוצרי הדפוס השונים, חוקי עיצוב שונים שיש להקפיד עליהם, אך לפני הכל כמובן נמליץ שעיצוב מוצר הדפוס שלכם יעשה על-ידי מעצב גרפי בעל ניסיון, אשר יוכל לעצב את המוצר עם או בלי ספר מותג מוגדר. כמו כן יש להקפיד שהמעצב יהיה בעל ניסיון ביצירת עיצוב של מוצרי דפוס והכנתם להדפסה.
נכון להיום קיימות אפשרויות הדפסה מגוונות ושונות של מוצרי הדפוס השונים. החל מ- דפוס דיגיטלי ועד לדפוס אופסט, לכל צורת וסוג הדפסה, דרישות שונות להכנת קבצים וגרפיקה. דפוס דיגיטלי יכול להיות מודפס ב- RGB אילו דפוס אופסט ב- CMYK. מבחינת הגשת הקבצים לדפוס, מומלץ להתייעץ ולקבל הנחיות מסודרות מראש, מבית הדפוס עצמו.
גרפיקה ממומחשבת אשר מיועדת לצפייה במחשבים השונים וברשת האינטרנט, יכולה להיבנות כמעט בכל צורה ולהיות מוצגת על גבי שולחן העבודה או אונ-ליין ללא בעיות, אך מה יקרה עם גרפיקה כזו או אחרת לאחר הדפוס? גרפיקה אשר בנויה נכון, על-פי הדרישות של בתי הדפוס, תמנע אפשרות של הפתעה לרעה, לאחר ההדפסה בפועל.
שירותי עיצוב מוצרי דפוס המגוונים, קטלוגים, פולדרים ופרוספקטים, אריזות ושקיות, עיצוב מוצרי קד"מ וכל עבודות הגרפיקה והעיצוב לדפוס. השירות כולל הגשת סקיצות עיצוב והכנה לדפוס, כולל מתן שירות להתקשרות מול בתי הדפוס. כדאי לדעת - לכל מוצר דפוס שלבי ביצוע שונים ומותאמים לסוג העבודה, כאן, פירטנו את השלבים העיקריים של עיצוב וסגירת הקבצים.


1. עיצוב

הגשת סקיצת עיצוב של מוצר הדפוס, בהתאמה לסוג המוצר. עבור עיצוב קטלוג יוגשו סקיצות של כל עמוד ועמוד בקטלוג בסדר רץ, עיצוב אריזה יעשה על-ידי סקיצה אשר תכלול פריסה מלאה של האריזה - פתוח / סגור / מקופל וגם סקיצה להמחשת המוצר בתלת מימד. כל מוצר דפוס יוגש להמחשה מושלמת ככל הניתן של העיצוב, לאישור הגרפיקה והעיצוב.


2. סגירת קבצים

לכל מוצר דפוס הוראות סגירה שונות. אנו בעלי ניסיון עשיר בביצוע עבודות עיצוב וסגירת קבצים לבתי הדפוס השונים. פריסת מוצרים בעלי נייר מקופל, עימוד דפים בקטלוג וכל עבודת גרפיקה ממוחשבת הנדרשת לסגירת קבצים תקינים ועל-פי הוראות בתי הדפוס / בתי ההפקה השונים.

מדריכים ומאמרים על עיצוב לדפוס 

28.03.2016 תפקידיו של כרטיס ביקור

תפקידיו של כרטיס ביקור

לפני שמתחילים לדבר על מראה של כרטיס ביקור צריך לדבר על החשיבות שלו לעסק חדש או קיים. המושג "כרטיס ביקור" זוכה לשימוש מטאפורי בהרבה מקרים כשרוצים...
05.11.2015 קווים מנחים לקטלוג מוצרים מנצח

קווים מנחים לקטלוג מוצרים מנצח

רבים מנסים להסביר את חשיבותו של הקטלוג בתוך כל הכלים השיווקיים של עסק קיים ומה שמשותף לכולם הוא שמוצר מודפס זה הוא חלון הראווה של בעל העסק. ישנן...
13.09.2015 המדריך לעיצוב מוצרי דפוס

המדריך לעיצוב מוצרי דפוס

עומדים לקראת הפקתו של פלייר פרסומי, פולדר עסקי, פוסטר ענק או כל מוצר דפוס אחר? זה הזמן להכיר מספר קווים מנחים המתייחסים להליך העיצוב הגרפי בכל מוצרי...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529