האם לוגו חשוב לעסק שלך?
29.05.2012

האם לוגו חשוב לעסק שלך?

להלן כמה שאלות שיש לשאול כאשר אתה שוקל להזמין עיצוב לוגו. ממראה הלוגו אפשר ללמוד הרבה על החברה שלך, הוא מספר מייד ללקוח הפוטנציאלי שלך אם אתה אמין ומשרה אמון על הלקוחות.
האם לוגו חשוב לעסק שלך?
אף על פי שמה שקובע הוא עד כמה השירות שלך טוב, והאופן שבו אתה מציג את החברה שלך, הוא זה שיזכה אותך באמון ויָקנה לך בסופו של דבר את הלקוח. אם כי בסופו של דבר, טיב השירות שלך הוא שיקבע אם תצליח, הדימוי של חברתך אומר הרבה בצורה מסוימת. הלוגו שלך אומר ללקוחות כמה דברים: 1. האם החברה הזאת מקצועית? 2. האם הם דואגים לעסק שלהם - שפירושו בעצם, האם הם דואגים ללקוחות שלהם? 3. האם הם יודעים את מה הם עושים? 4. האם אני יכול לסמוך על העסק שלהם, אם יעשה את התפקיד בצורה נכונה?

אפשר לשאול מה עושה את הלוגו ללוגו טוב? ובכן, התשובה מסתכמת בכמה דברים. עיצוב, צבעים והאם הלוגו מעניק לעסק שלך דימוי מקצועי ברור. העיצוב המייצג את העסק שלך עשוי להשתנות ממשהו פשוט כמו הטקסט של Facebook, עד משהו ייחודי וצבעוני כמו הלוגו של Windows. מה שעושה את העיצוב לחשוב כל כך הוא העובדה שהוא יוצר דימוי, הנראה ייחודי לעסק שלך וגורם ללקוחות לזהות את החברה שלך באופן אוטומטי. כפי שנראה בדוגמאות הלוגו של Facebook או Windows, העיצוב יכול להיות פשוט או מורכב, ובלבד שהוא ייחודי.

צבעים הם גורם חשוב בהצגת העסק שבו אתה עוסק. אם אתה עוסק בכספים או בבנקאות אתה רואה בעיקר צבעים כגון כחול, ירוק, שחור ולפעמים זהב. אף על פי שניתן להשתמש בכל הצבעים, הרי שצבעים מסוימים מקושרים בצורה טובה יותר עם ענפים שונים. התבונן בלוגו של McDonald’s הם נוטים להשתמש בגוונים של אדום וצהוב הגורמים לך כנראה לרצות לאכול יותר.

דימוי מקצועי יכול להיות פשוט כמו רק לוגו של טקסט עם אות בצבע שונה בתוכו כדי להעניק לו ייחודיות, או לוגו עם סמל כדי להציג את החברה. החשוב הוא לעשות אותו בצורה מקצועית. האיכות - כלומר המרקם של הלוגו הוא חשוב, כגון עיקולים חלקים וטקסט מלוטש, כל אלה מוסיפים לאיכות הלוגו. קצוות מחורצים וטקסט בלתי קריא עלולים לפגוע באמת באיכות הלוגו ובכך הוא עלול להשפיע באופן שלילי על הדימוי של העסק.

זכור! בעת הזמנת עיצוב לוגו לשמור עליו נקי וברור, לעשותו ייחודי לעסק שלך ולהקפיד שיהיה מקצועי!
כל המדריכים

מדריכים נוספים

05.07.2016 תפקיד העיצוב הגרפי במיתוג העסק

תפקיד העיצוב הגרפי במיתוג העסק

כל בעל עסק חדש או קיים שואף לשאוב אליו את מספר הלקוחות הרב ביותר שניתן להשיג. אבל בשביל שזה יצליח הוא חייב למתג את עצמו ולבדל את המוצר או השירות שלו...
14.02.2016 מיתוג עסק זה לא רק לוגו

מיתוג עסק זה לא רק לוגו

המילה מיתוג יוצרת אצל הרבה אנשים אסוציאציה של סמל או לוגו ושזה מה שמייצג את החברה בלבד. ובכן, לוגו שמעוצב יפה ובצורה מקצועית הוא רק השלב שלפני הדבר...
01.11.2015 מהו ספר מותג?

מהו ספר מותג?

הייתם קונים בחברה שביקרתם באתר שלה וגיליתם שהלוגו נראה שונה ממה שמופיע על הברושור שחילקו לכם ברחוב? כנראה שלא. הרושם שזה יוצר הוא חוסר רצינות ואי סדר...

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529