עיצוב ממשק משתמש

עיצוב ממשק משתמש

שירותי עיצוב ממשק משתמש - UI וחווית משתמש - UX, הכוללים הכנת סקיצות עיצוב סכמטיות של דפי אתר אינטרנט ו/או אפליקציות. תכנון וגיבוש מבנה ייחודי מותאם אישית והגדרת מסכים. מתכוונים לעצב אתר? לבנות אתר / אפליקציית Web? חשוב לתכנן ולגבש את מבנה העמודים והמסכים השונים כך שיהיו שימושיים ונגישים לגולשים השונים ברשת האינטרנט. מהי הרזולוציה, מהו המיקום של כל תוכן, כיצד להציג את המרכיבים האסטרטגיים במקומות הבולטים יותר וכיצד להניע לפעולה, כל אלה מגובשים ומתוכננים על-ידי עיצוב ממשק משתמש. אנו מעניקים שירותי עיצוב UI/ UE מקצועיים, המבוססים על ניסיון עשיר והבנה עמוקה בסביבת האינטרנט.
סקיצות עיצוב ממשק משתמש מעוצבות ומוגשות בדרך כלל בסקיצות שחור לבן, אשר כוללות תכנון מבנה כללי על-ידי קוביות חלולות וכותרות לזיהוי והגדרת האיזור. אנו באיי-מארק אימג' מגישים סקיצות UI מדוייקות ולא להמחשה בלבד, הסקיצות כוללות גם את דוגמאות התכנים השונים וביצוע מדוייק של גדלי המרכיבים השונים והפרופורציה שלהם במסך / עמוד.
עיצוב ממשק משתמש יכול להיראות מקצועי גם אם תבצעו תכנון פשוט על-ידי חלוקת המסכים לקוביות ותסדרו אותן אחת מעל השניה או חופפות בגודל, אך האם זה עיצוב ממשק מקצועי? לא! תכנון ועיצוב הממשק חייב להיעשות מתוך הבנה של הרגלי השימוש של הגולשים, איזורים בעלי צפייה מוגברת והנעה ברורה לפעולה.
עיצוב סקיצות ממשק משתמש נועד לתכנון נכון של עמודי האתר ו/או האפליקציה שלך. גיבוש מבנה ועיצוב סכמטי לפריסת תוכן ואלמנטים שונים, כך שיהיו בולטים יותר או פחות, מניעים לפעולה, ברורים ונגישים, בהתאמה ליעודם ומטרתם. רזולוציות מסכים ופסי גלילה, איזורי מיקוד עין הגולש, הבלטת תכנים אסטרטגיים ונתונים שונים נוספים, ישפיעו על עיצוב ממשק משתמש.


1. אפיון מסכים

קבלת ולמידת אפיון של מסכי האתר / האפליקציה והכנת בריף עבודה (דף הנחיות והערות) לביצוע העיצוב בפועל.


2. עיצוב מסכים

פירוק ויישום של מפרט מרכיבי המסכים לפי חשיבותם ויעודם, על-ידי סקיצות עיצוב סכמטיות (ש/ל), עם גדלים ופרופורציות 1:1 להמחשת התוצאה שתתקבל בפועל לאחר יישום עיצוב אתר / עיצוב אפליקציה.

מדריכים ומאמרים על עיצוב ממשק משתמש 

23.10.2014 חוויית המשתמש מתחילה בעיצוב ממשק המשתמש

חוויית המשתמש מתחילה בעיצוב ממשק המשתמש

חוויית המשתמש (UX), מהווה את אחד מאבני היסוד בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, והיא מבססת את עצמה על החוויה אותה חווה כל משתמש העושה שימוש בממשק המשתמש (UI),...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529