30.01.2014

מהו ניוזלטר ולמה הוא נועד

ניוזלטר נחשב לאחד מכלי השיווק האפקטיביים ביותר. ניוזלטר הוא למעשה דיוור אלקטרוני, אותו חברות ובעלי עסקים שולחים ישירות למייל האישי של קהל לקוחותיהם הקיים והפוטנציאלי. חברות רבות משתמשות בשליחת ניוזלטרים באופן קבוע כחלק ממדיניות השיווק והמכירות שלהן. זאת כיוון שקשר בלתי מתווך זה עם הלקוח מגדיל מכירות ומספק מידע רב לעסק. מחקרים מראים כי למעלה מ-75% מהקונים ב-eBay רכשו משהו בהקלקה ישירה על קישור מהניוזלטר, קונים אלו גם הוציאו בממוצע 138% יותר כסף מאלו אשר לא קראו את הניוזלטר. 
מהו ניוזלטר ולמה הוא נועד

מהם סוגי הניוזלטרים?

בחלוקה גסה, ישנם שני סוגי ניוזלטרים עיקריים:

• ניוזלטר המניע למכירה - ניוזלטר זה מפרסם למעשה מכירות ומבצעים, ומציג בפני קהל לקחותיו את ההזדמנויות שאסור להם לפספס. ניוזלטרים אשר נמנים על אלו, בנוסף למידע שהם מספקים ללקוח, מניעים לפעולת קנייה מהירה ומיידית, לעיתים אפילו בלחיצה על קישור ישיר לאתר אינטרנט.

• ניוזלטר מיידע - זהו ניוזלטר אשר תפקידו ליידע או לעדכן את הלקוחות, אשר לרוב מאפיין חברות טכנולוגיה או נותני שירותים. ניוזלטרים אלו מהווים חלק ממערך ארוך טווח, אשר תפקידו לשמר את הלקוח, לספק מענה מקצועי, ולמעשה להבטיח את חזרתו ברכישה הבאה.

מה חשוב בעת עיצוב ניוזלטר?

מעצם היותו עלון פרסומי, הניוזלטר חייב להיות אסתטי ומושך. גם כאשר מדובר בניוזלטר מסוג מיידע, הוא חייב להיות מעוצב באופן אשר יעודד את קריאתו ויגרום ללקוח להרגיש תחושת מקצועיות ורצון להמשיך ולהיות איתכם בקשר. בעת עיצוב ניוזלטר חייבים להבין את עולמו וטעמו של הנמען וללכוד את תשומת ליבו, כך שיבין במהירות מדוע התוכן רלוונטי עבורו. רק עיצוב מתוכנן ומדוייק יוביל להישגים הרצויים, עיצוב אשר נבנה עם איש מקצוע מהימן, ועם הכרה מהותית עם שוק קהל הלקוחות והציפיות שלהם.

סטודיו לעיצוב ובניית ניוזלטרים

אנו באיימארק אימג', מתמחים מזה זמן רב בעיצוב ובניית ניוזלטרים עסקיים. בעת תהליך בניית הניוזלטר, אנו משקיעים זמן בהבנת צרכי הלקוח כדי לבנות ניוזלטר מותאם אישית, כך שישיג את מטרותיו המכירתיות והשיווקיות. ניוזלטר הוא משחק של המרות ועניין, לאיימארק אימג' יש את הניסיון והידע המקצועי, עם הוכחות מהשטח, ביצירת ניוזלטרים מקצועיים להצלחה. בכדי למקסם את יכולות העסק שלכם, ולהניע מערך שיווקי מוצלח, כדאי להשתמש בבעלי מקצוע אשר מבינים את השוק ואת הדרישות בו. איימארק אימג' כאן כדי לעזור לכם, לאורך כל הדרך, בהצלחה השיווקית של הניוזלטרים שלכם, תוך התמקדות במטרה – הצלחה עסקית.
כל המדריכים

מדריכים נוספים

02.01.2017 עיצוב ניוזלטר – מהו המינון הנכון?

עיצוב ניוזלטר – מהו המינון הנכון?

אנשי שיווק רבים טוענים שרשימת תפוצת המיילים היא אחד הכלים החשובים ביותר לבעל עסק כדי לקדם את המכירות שלו. אין מי שיתווכח על כך, אבל חילוקי הדעות צצים...
29.11.2016 מדוע לא קוראים את הניוזלטר שלי?

מדוע לא קוראים את הניוזלטר שלי?

קראתם בכל מקום באינטרנט שניוזלטר הוא כלי שיווקי יעיל שמנפח את רשימת התפוצה, יוצר קשר עם הלקוחות ובסופו של דבר מגדיל את המכירות? השקעתם מאמץ ומשאבים...
17.09.2015 מדוע לא קוראים את הניוזלטר שלי?

מדוע לא קוראים את הניוזלטר שלי?

קראתם בכל מקום באינטרנט שניוזלטר הוא כלי שיווקי יעיל שמנפח את רשימת התפוצה, יוצר קשר עם הלקוחות ובסופו של דבר מגדיל את המכירות? השקעתם מאמץ ומשאבים...

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529