בניית אתרים

שירותי אפיון ותכנון, עיצוב ובניה, בקרת איכות, הדרכה והזנת תוכן, תמיכה ותחזוקת אתרים מכל הסוגים. שירותי עיצוב ובניית אתרי custom made על-גבי מערכת ניהול תוכן מבוססת קוד פתוח או wordpress. בניית אתרים ב- one stop shop. גיבוש רעיון יצירתי או מימוש רעיון קיים, תכנון ואיפיון ויזואלי של רכיבי האתר, עיצוב אתר מקצועי ומלא, הקמה ופיתוח ייחודי של מערכת ניהול. מענה טכני מקצועי של אירוח והתקנת אתרים, עיצוב ותצוגת תוכן באתר, שירותים משלימים של כתיבת תכנים, קידום אתר אוגני וממומן.
לפני הכל חשוב לדעת מה יציג האתר, האופי והנראות שלו, עד כמה הוא יהיה אתר מזמין. כבר בשלב הצעת המחיר תדעו מה הם מרכיבי האתר ואפשרויות הניהול שלהם וסוגי תבניות העיצוב של האתר. שירות נוסף של סקיצות סכמטיות של דפי האתר והמרכיבים שלהם - עיצוב ממשק משתמש, יכול לתרום רבות לתכנון מקצועי ברמות הרעיון והחזות של האתר.
ניתן לבנות אתרי אינטרנט קטנים וגדולים, מורכבים יותר או מורכבים פחות, בכל תקציב אפשרי, אך אם לא הושקעה מחשבה מעמיקה בעיצוב האתר ותכנון של מרכיביו, לא יהיה שווה שלב הפיתוח והבניה. עיצוב אתר מקצועי, הוא זה שיגרום לגולש להישאר באתר ויזמין אותו להיחשף לתכנים של האתר. לכן בניית אתר חייבת להתחיל לתכנון ועיצוב האתר קודם.
כבר בשלב העיצוב נתכנן את מסכי האתר כך שיותאמו לרזולוציות המסכים השונות, לאחר מכן דפי האתר ייבנו בקוד תקין ותואם לכל הדפדפנים הנפוצים ברשת, ישולבו באתר רכיבים מותאמים אישית של jquery במקום פלאש על מנת להתאים את האתר גם ל ipad / iphone. ולא רק אתר! גם ממשק ניהול התוכן שלנו תואם לכל מערכות ההפעלה והדפדפנים. כמו כן, אנו מעצבים ובונים אתרים בעלי נגישות בכל הרמות.
אנו מעצבים ומפתחים אתרים גם על מערכות מבוססות wordpress, תוך שימת דגש על "ניקיון" המערכת מרכיבים מיותרים אשר גורמים לעומס ומשקל מיותרים, הקמת מודולים מקיפים לקידום האתר במנועי החיפוש והתאמת תבניות עיצוב ייחודיות לניהול עצמי חופשי מחד ועם עיצוב מוקפד תקין מאידך. כמו כן אנו בונים אתרים על מערכת ניהול תוכן onweb אשר תוכננה ופותחה על-ידי צוות עיצוב ופיתוח, מאפשרת ניהול אינטואיטיבי של מרכיבי האתר השונים. ממשק ניהול נוח בשפה העברית (ושפות נוספות), אשר בנוי במבנה לוגי ייחודי והמאפשר התמצאות מהירה באפשרויות הניהול השונות ועבודה יעילה ומהירה בהזנת ועדכון התוכן, תוך כדי שמירה על קוו עיצוב האתר שתוכנן תחילה.
עוד לפני מסירת האתר להזנת התוכן של הלקוח, צוות איימארק אימג' מבצע בקרת איכות נרחבת של מרכיבי ודפי האתר, כולל הזנת תוכן להמחשה, על מנת שיהיו תקינים ונגישים לכל גולשים וגם למנועי החיפוש. בנוסף לכך תקבלו שירות אחסון אתרים מקצועי, על שרתים מהירים בישראל, עם תמיכה מלאה וניסיון רב בהתקנת האתר ומעבר תיבות דוא"ל ו/או שמות מתחם.
גיבוש קונספט יצירתי ואיפיון מרכיבי האתר, עם אפשרויות הניהול וביצועי האתר. תכנון ועיצוב ממשק משתמש; עיצוב מקצועי ויצירתי של עמוד הראשי ועיצוב תבניות ייחודיות לעמודי פנים בהתאמה אישית; בניית תבניות html בתקן W3c עם התאמה מלאה לדפדפנים ומערכות הפעלה שונות, תאימות אתר ל- ipad / iphone; הקמה על מערכת ניהול תוכן onweb ואו wordpress; שירותי אירוח ותמיכה טכנית.


1. אפיון אתר

גיבוש קונספט יצירתי ומפרט מרכיבי האתר על-ידי תכנון ועיצוב סקיצות ממשק וחווית משתמש, כולל הגדרת כל מרכיבי העמוד הראשי והעמודים הפנימיים. הגשת סקיצות 1:1 של עמודי האתר להמחשה מירבית של התוצאה שתתקבל בשלב עיצוב האתר.


2. עיצוב אתר

עיצוב ווקטורי ועיצוב מבוסס פיקסל, של כל דפי האתר על-פי סקיצות ui - ממשק משתמש, בשילוב אלמנטים ייחודיים התואמים למיתוג החברה / המוצר. עיצוב של אזורי התוכן השונים, תאימות העיצוב לקידום אתר ולשימושיות הגולש. עיצוב אתרי תוכן, מסחר, פורטלים, בלוגים וכל סוגי אתרי האינטרנט.


3. בניית תבניות html

שירות ייחודי לחיתוך סקיצות פוטושופ ובניית html ברמה גבוהה (psd to html). דיוק של 100% במעבר מסקיצה לקוד, התאמה מושלמת לדפדפנים השונים ברשת, בניית קוד בתקן W3c עם 0 שגיאות, הכנת קבצי css ייחודיים, בניה בסטנדרט גבוה כול לביצוע איחוד תמונות sprite ועוד...


4. בניית אתר

לבחירתו של הלקוח - אפשרויות מגוונות להקמת האתר על גבי מערכת ניהול תוכן onweb, בעלת ממשק ניהול מתקדם, אשר פותחה על-ידי צוות תכניתני איימארק אימג' או על מערכת ניהול מבוססת wordpress, אשר עברה התאמות אישיות ושינויים, אשר מאפשרים למערכת לניהו גמישה, קלילה ויעילה. הלבשת עיצוב, כולל פיתוח מודולים לניהול תבניות ייחודיות. בניית ריכיבים ייחודיים של ajax / jquery לניהול רכיבים מתקדמים. תשתית מתקדמת שכוללת תשתית רחבה לקידום האתר באופן עצמאי ו/או על ידי בעלי מקצוע מומחה. frendly url בכל השפות, meta tags ייחודיים לכל עמוד, מפות אתר דינאמיות ב- xml + html, עורך תוכן מותאם אישית ועוד...


5. בקרת איכות

בדיקת מערכת האתר לאחר סיום הקמה ולפני מסירה ללקוח! הרצת המודולים וניהול התבניות השונות באתר, כולל הזנת תוכן להמחשה ותיקון באגים. מסירת האתר לזהנת התוכן של הלקוח, עם כפתורים ועמודים מוגדרים (ולא שלד ריק).


6. איחסון אתר

אירוח האתר ומערכת הניהול, על שרתים מהירים בישראל, עם תמיכה טכנית מלאה בהפניית דומיינים והגדרות דוא"ל. מתן שירות טכני מלא וכולל תחזוקה כוללת של האתר, טיפול בבאגים ללא מגבלות זמן (למקבלי שירות באיימארק אימג') ואחריות מלאה על המערכת והמוצר!


7. עיצוב והזנת תוכן

שירות אופציאונלי לעיצוב והזנת תוכן לאתר. קבלת תוכן משוכתב ומגובש מידי הלקוח והזנתו לאתר כולל הגדרת עמודים ומדורי התוכן, עיצוב תמונות וגלריות, עיצוב התוכן המגוון, כולל טבלאות, כותרות גרפיות, רקעים ועוד...

רשימת אתרי אינטרנט שעיצבנו ובנינו

הצג עוד

מדריכים ומאמרים על בניית אתרים

20.11.2015 בניית אתר מסחר אלקטרוני מוצלח

בניית אתר מסחר אלקטרוני מוצלח

זה לא חדש שבזכות הטכנולוגיה, האוכלוסייה הפכה לעצלנית יותר וכשיש אפשרות היא מעדיפה לרכוש מוצרים דרך הרשת ולא להגיע לחנות פיזית. בדיוק בשביל הצורך הזה...
27.09.2015 בניית אתר לעסק – איך מתחילים?

בניית אתר לעסק – איך מתחילים?

פתחת עסק? בהצלחה. בימינו זה מובן מאליו שאם אתה רוצה להצליח שיווקית אתה חייב אתר אינטרנט איכותי ונגיש ללקוחות העתידיים שלך. הבעיה צפה כשאתה לא ממש...
19.08.2014 מערכת וורדפרס לבניית אתרים

מערכת וורדפרס לבניית אתרים

מערכות וורדפרס לבניית אתרים הן מערכות קוד פתוח המאפשרות לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות מקצועיים בכל הקשור לתפעול האתר ברמה השופטת. במאמר שלפניכם...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529