05.08.2014

בניית אתר רספונסיב

מהו אתר רספונסיב? מה הם יתרונותיו ומדוע יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים להפוך אתר האינטרנט שלהם לאתר רספונסיבי? על כך ועוד בשורות שלפניכם.
בניית אתר רספונסיב

מספר מילים על הרגלי הגלישה של כולנו

בטרם נסביר ונפרט מהו אתר רספונסיבי ומהם יתרונותיו, חשוב שנתייחס לשינויים של השנים האחרונות בתחום הרגלי הגלישה של כולנו. כידוע, בימיה הראשוניים של רשת האינטרנט, הדרך המקובלת והנפוצה ביותר לגלישה ברשת הייתה באמצעות המחשב השולחני (מחשבים נייחים). מחשבים אלו הגיעו עם גדלי מסך סטנדרטיים, וכפועל יוצא מכך, אתרי האינטרנט השונים הותאמו לגודל המסך ולרזולוציית המסכים הנפוצים. בשנים האחרונות, בעיקר לאחר כניסת הסמארטפונים אל תוך חיינו, הרגלי הגלישה של כולנו השתנו. כיום, למעלה ממחצית פעולות הגלישה של כלל אזרחי העולם מתבצעות דרך מסכי הטלפונים החכמים ומחשבי הלוח (טאבלטים). שינוי זה הוביל לריבוי מסכים (בגדלים שונים) דרכם ניתן לבצע פעולות גלישה כאלו ואחרות ברשת האינטרנט. שינוי זה חייב את מפתחי האתרים לבצע התאמות בין גודל האתר לבין גודל המסך, ומכאן נוצר צורך בטכנולוגיה מתקדמת שתדע להתאים את גודל האתר לכל גודל של מסך, וכאן נכנסים לתמונה האתרים הרספונסיבים.

אתר רספונסיב - טכנולוגיה מתקדמת בהתאמת מסך מלאה

אתר רספונסיב הוא למעשה אתר אינטרנט העושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת אשר נועדה לבצע התאמה בין הצגת האתר ברשת לבין גודל המסך דרכו מתבצעת פעולת הגלישה לאתר על ידי הגולש. כפועל יוצא מכך, כל מערכות הניהול והמידע והממשקים השונים הקיימים באתר מתאימים את עצמם לסוג המכשיר בו נעשה שימוש, דבר המאפשר לגולש ליהנות מחוויית גלישה רציפה ומלאה.

בניית אתר רספונסיב - כל היתרונות

בניית אתרי אינטרנט בטכנולוגית ה-רספונסיב, מעמידה לרשות כל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של יתרונות פונקציונאליים הכוללים בין היתר:

• אתרים חכמים היודעים לבצע התאמה מרבית בין האתר לבין אמצעי הגלישה בו נעשה שימוש (סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים ניידים וכדומה).

• ההתאמה מתבצעת באופן אוטומאטי והיא איננה מחייבת את הגולש לבצע כל סוג של פעולה!

• אתרים בעלי יכולת קידום יעילה יותר במנועי החיפוש הגדולים.

• אפשרות לניהול ממשקי האתר באמצעות מכשירי הטלפון החכם.

• נגישות וזמינות האתר לכלל גולשי האינטרנט בכל אמצעי הגלישה האפשריים.

כבר היום, זמן קצר לאחר הטמעת טכנולוגיית הרספונסיב לצרכי בניית אתרים מותאמי גלישה, ניתן לזהות מגמה הולכת ומתרחבת של בעלי אתרים המטמיעים באתרם את טכנולוגיית הרספונסיב, או לחילופין, בונים אותו מחדש באמצעות טכנולוגיה זו. רוצים לדעת יותר על הליכי בניית אתרים רספונסיביים? אנחנו ב-איימארק אימג' מעמידים לרשותכם מגוון נרחב של שירותי פיתוח, בנייה ועיצוב של אתרים רספונסיביים.
כל המדריכים

מדריכים נוספים

05.01.2017 עיצוב ופיתוח אתרים בהתאמה אישית – זה אנחנו!

עיצוב ופיתוח אתרים בהתאמה אישית – זה אנחנו!

מנהלים עסק? פרילנסרים? יש לכם רעיון גאוני בקנה? אתר אינטרנט מדויק, מהוקצע ונכון יהפוך את ההווה העסקי שלכם לזירה חמה, יקנה לכם יתרון בשוק ויבטיח רווח...
29.11.2016 אתרים רספונסיביים – הדרך החכמה להגיע לכל גולש בכל מסך!

אתרים רספונסיביים – הדרך החכמה להגיע לכל גולש בכל מסך!

ריבוי המסכים בעולמנו המודרני כולל בתוכו מגוון עצום של גודלי מסך שונים שכל אחד מהם משתייך לאחת מפלטפורמות הגלישה השונות העומדות לרשות משתמשי הרשת,...
14.08.2016 פיתוח ועיצוב אתרים מבוססי קידום

פיתוח ועיצוב אתרים מבוססי קידום

קידום אתרים מהווה כיום את אחד מתחומי האינטרנט המשגשגים והמבוקשים ביותר, ועל כך יעיד מספר חברות הקידום הפועלות במרחבי הרשת. קידום אתרים הוא למעשה...

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529