פיתוח ועיצוב אתרים מבוססי קידום
14.08.2016

פיתוח ועיצוב אתרים מבוססי קידום

קידום אתרים מהווה כיום את אחד מתחומי האינטרנט המשגשגים והמבוקשים ביותר, ועל כך יעיד מספר חברות הקידום הפועלות במרחבי הרשת. קידום אתרים הוא למעשה הליך עבודה מתמשך המיושם באמצעות מגוון רחב של שיטות וטכניקות קידום המשתלבות זו בזו, וכל זאת למטרת חשיפת האתר המקודם לקהל לקוחות (גולשים) הולך וגדל באופן מתמיד.
עיצוב ובניית אתר לקידום
עולם קידום האתרים במרחבי הרשת נחלק לשתי שיטות קידום עיקריות, הראשונה מכונה: PPC-קידום ממומן, והשנייה: SEO- קידום אורגני, כאשר לכל אחת מהשיטות מאפיינים שונים הייחודיים רק לה. ברוב המקרים, פעולות לצרכי קידום אתר מיושמות לצרכי קידום האתר במנועי החיפוש המובילים והגדולים ברשת ולצרכי קידום האתר ברשתות החברתיות הפופולאריות, ואנחנו מניחים שאתם כבר יודעים על אילו מנועי חיפוש ורשתות חברתיות אנחנו מדברים...

קידום אתרים באמצעות שיטת ה- PPC


(PPC PAY PER CLICK) היא אחת משיטות הקידום המסורתיות ביותר ברשת, והיתרון המובהק של השיטה טמון בעובדה שהתשלום בגין חשיפת המודעות הקידומיות שלכם מתבצע אך ורק לאחר שהגולש נחשף לתכנים אותם ייעדתם לו מראש. שיטת קידום זו מכונה "קידום ממומן" והיא ניתנת ליישום גם במנוע החיפוש של גוגל וגם ברשת החברתית פייסבוק. ניהול חכם ויצירתי של שיטת ה-PPC, מאפשר לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות קידומיים הכוללים בין היתר:

• הגדרת תקציבי הפרסום המופנים לטובת השיטה –בשיטה זו אתם קובעים כמה אתם מוכנים לשלם PER CLICK המוביל את הגולש לתוכן המפורסם על ידיכם.

• מיקוד מהיר של קהלי המטרה הרלוונטיים לגביכם ולגבי התוכן השיווקי אותו תרצו לקדם- שיטת ה-PPC מאפשרת לכם לקבוע את מילות החיפוש הרלוונטיות לתחום עיסוקכם וכפועל יוצא מכך לחשוף את מודעת הפרסום שלכם בפני כל גולש המבצע ברגעים אלו חיפוש ברשת באמצעות מילות המפתח אותן הגדרתם כרלוונטיות.

• הגברת נפח התנועה לאתרי האינטרנט אותם תרצו לקדם- שיטת ה-PPC מהווה נדבך משמעותי בכל הנוגע להליכי קידום המיושמים בשיטת ה-CEO.

ועוד מגוון רחב של יתרונות העומדים לרשותכם בכלים הסטטיסטיים המסופקים לכם על ידי מנוע החיפוש והרשתות החברתיות. כלים אלו מאפשרים לכם לבחון את הצלחת המודעות הפרסומיות שלכם בהתאם למדדי צפייה בזמן אמת, וכפועל יוצא מכך, להתאים את נוסח ומהות המודעות בכל רגע נתון לצרכי הקידום והשיווק.

קידום אתרים באמצעות שיטת ה- SEO


קידום אתרים באמצעות שיטת ה-SEO הינו הליך מקצועי המיועד לצרכי קידום אתריכם בדירוג האורגני של מנועי החיפוש המובילים, כלומר, הצגת אתר המקודם בדף החיפוש הראשון תחת מילות וביטוי מפתח הרלוונטיים לתחום עיסוקו. שיטת קידום זו בניגוד לשיטת הקידום הממומן, חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחומם, וזאת מכיוון שהליכי הקידום בשיטה זו כוללים בתוכם מספר טכניקות המחייבות היכרות מעמיקה עם תחום קידום האתרים במרחבי הרשת. הפעולות השונות המיושמות לצרכי קידום אתרים בשיטת ה-SEO כוללות בין היתר:

אופטימיזציה - התאמת קוד האתר לצרכי הקידום השונים במנועי החיפוש, החלפת קישוריות והקמת מערך קישוריות המאפשר לגולשים להגיע לאתרכם באמצעות מעגל הולך ומתרחב של אתרים שונים ברחבי הרשת, ביצוע פעולות מחקר בכל הנוגע לאיתור מילות וביטויי המפתח הרלוונטיים לצרכי קידום האתר ופעולות נוספות.

בשני המקרים גם יחד, גם בשיטת ה-PPC וגם בשיטת ה-SEO, אתרי האינטרנט אותם אתם מעוניינים לקדם במרחבי הרשת, חייבים להיות מבוססים על שפת קוד המותאמת לצרכי הקידום במנועי החיפוש והרשתות החברתיות השונות ועל עיצוב דפי אינטרנט המותאמים לקהל המטרה אליהם תרצו להגיע. אנחנו באיימארק אימג' מתמחים בפיתוח ועיצוב אתרים מבוססי קידום, כאשר הידע המקצועי העומד לרשותנו חולש גם על תחום הנראות (העיצוב) של האתר וגם על צד הפיתוח (תכנות). ידע זה מאפשר לנו לייצר עבור קהל לקוחותינו אתרי אינטרנט מבוססי קידום המותאמים לכל פלטפורמות הגלישה הקיימות כיום.

רוצים לדעת יותר על איכויות האתרים המפותחים ומעוצבים על ידינו?
צרו עמנו קשר עוד היום! 073-7955529כל המדריכים

מדריכים נוספים

05.01.2017 עיצוב ופיתוח אתרים בהתאמה אישית – זה אנחנו!

עיצוב ופיתוח אתרים בהתאמה אישית – זה אנחנו!

מנהלים עסק? פרילנסרים? יש לכם רעיון גאוני בקנה? אתר אינטרנט מדויק, מהוקצע ונכון יהפוך את ההווה העסקי שלכם לזירה חמה, יקנה לכם יתרון בשוק ויבטיח רווח...
29.11.2016 אתרים רספונסיביים – הדרך החכמה להגיע לכל גולש בכל מסך!

אתרים רספונסיביים – הדרך החכמה להגיע לכל גולש בכל מסך!

ריבוי המסכים בעולמנו המודרני כולל בתוכו מגוון עצום של גודלי מסך שונים שכל אחד מהם משתייך לאחת מפלטפורמות הגלישה השונות העומדות לרשות משתמשי הרשת,...
20.11.2015 בניית אתר מסחר אלקטרוני מוצלח

בניית אתר מסחר אלקטרוני מוצלח

זה לא חדש שבזכות הטכנולוגיה, האוכלוסייה הפכה לעצלנית יותר וכשיש אפשרות היא מעדיפה לרכוש מוצרים דרך הרשת ולא להגיע לחנות פיזית. בדיוק בשביל הצורך הזה...

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529