עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

שירותי עיצוב לכל סוגי אתרי האינטרנט, עבור חברות בניית אתרים ויזמים עצמאיים. עיצוב עמוד הבית של האתר ותבניות עמודים פנימיים, כולל ביצוע סקיצות ממשק וחווית משתמש בהתאמה אישית. אנו מעניקים שירותי עיצוב אתרים לחברות בניית אתרים, ביניהן כאלה הכוללות גם מעצבים גרפיים inhouse, לחברות בעלות פרויקטים באינטרנט, יזמים פרטיים ועצמאיים אשר מקימים אתרים על-ידי גורמים חיצוניים. כל האתר ובכל גודל, החל מעבודות עיצוב אתרים תבניתיים כגון joomla / wordpress ועד לאתרים מעוצבים בהתאמה אישית.
אנו ממליצים בחום לבחור בקפדנות את מעצב האתר שלכם! האם יש למעצב שתבחרו ניסיון בעיצוב אתרי אינטרנט או שהוא התנסה בעיקר בעבודות דפוס או איור? האם תקבלו סקיצות אשר יהיו קרובות למציאות של מה שתקבלו בפועל לאחר בניית האתר? האם גם העיצוב יהיה תואם SEO? האם כל הגולשים ייחשפו לתוכן האסטרטגי של האתר?
בביצוע עיצוב אתר עם איימארק אימג', תקבלו לידכם סקיצות photoshop עם גימור ברמה גבוהה מאוד, חלוקה לשכבות, עיצוב מבוסס פיקסלים של מרכיבי העיצוב ואייקונים, פקדים וכפתורים, עיצוב ווקטורי לכותרות ולאלמנטים הגרפיים של האתר, עיצוב שדות וטפסים מותאמים אישית, עיצוב טקסטואלי מבוסס פיקסלים להמחשה מירבית של האתר לאחר בנייתו בפועל.
בנוסף לשירותי העיצוב אנו מעניקים שירותי חיתוך סקיצות פוטושופ ויישום בקוד - בניית דפי HTML. עבודה זו דורשת דיוק רב והבנה מעמיקה בחשיבות תקינות הקוד והתאמתו למערכות ודפדפנים השונים ברשת. יצירת קבצי CSS של עיצוב האתר מותאמים אישית, בניית קוד תקין ללא שגיאות בתקן W3C והתאמה לטאבלטים וסלולר.  עוד על בניית html
שירותי עיצוב אתרים חלקיים או כוללים בהתאמה אישית, עם אפשרות ליצירת סקיצות UI חווית משתמש בהתאמה אישית, עיצוב פיקסלי וגם ווקטורי של עמודי האתר ומרכיביו ובקרת איכות ויישום נכון לאחר הבניה.


1. בריף עיצוב אתר

מסמך למילוי הגדרות, דרישות והנחיות לביצוע עיצוב אתר האינטרנט. הבריף יכלול: הגדרות קהל היעד ומטרות האתר, תיאור שירותיו ויעודו, מפרט מרכיבים ותכנים של עמודי האתר המיועדים לעיצוב, דגשים עיצוביים ודוגמאות לפי הצורך.


2. יצירת סקיצות UI

שירות עיצוב סקיצות UI ממשק משתמש / UE חווית משתמש של דפי האתר, לגיבוש המבנה על-פי מרכיבי האתר וחשיבותם. סקיצות סכימטיות המוגשות בגודל 1:1 של התוצאה אשר תתקבל בשלב עיצוב האתר.


3. עיצוב העמוד הראשי

עיצוב העמוד הראשי של האתר, כולל יישום של כל מרכיביו בדיוק מירבי ובפרופורציית 100%. עיצוב תואם לדרישות פיתוח, SEO ,UI, ולמיתוג החברה / האתר. הכנת סקיצת Photoshop מחולקת לשכבות,
כולל הכנת ומסירת הגדרות גדלי הטקסט וצבעי האתר (במידת הצורך).


4. עיצוב עמודי האתר

עיצוב עמודים פנימיים במעטפת העיצוב שנקבע בעיצוב העמוד הראשי, יצירת מבני מבנה חדש ויישום מרכיבי העמודים. עיצוב עמודי שירותים / מוצרים / גלריות / פורומים - מותאמים אישית. מסירת סקיצות פוטושופ והגדרות פונטים וצבעים.


5. בקרת איכות

לאחר אישור העיצוב, בעת בנייתו על-ידי חברת בניית אתרים חיצונית, עיצוב האתר עלול לעבור טרנספורמציה בבניית תבניות html או הלבשת העיצוב של גבי מערכת ניהול תוכן של האתרים הדינאמיים. לכן אנו מציעים שירות של בקרת האיכות לאחר בנייתו של אתר האינטרנט אשר עוצב על-ידינו, בדיקת יישום העיצוב בכל דפי האתר וריכוז הוראות לביצוע תיקונים (במידת הצורך).

תיק עבודות עיצוב אתרים

מדריכים ומאמרים על עיצוב אתרים 

12.08.2014 עיצוב אתר רספונסיב

עיצוב אתר רספונסיב

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי אתרים מקפידים לעשות שימוש בעיצוב רספונסיב (Responsive Web Design), המאפשר להם להתאים את אתר האינטרנט שבבעלותם לכל פלטפורמת...
27.02.2014 עיצוב אתר מנחה בניה

עיצוב אתר מנחה בניה

אחד המרכיבים החשובים ביותר בבניית אתרים הוא עיצוב נכון שלהם. גם גולשים שלא מבינים דבר בעיצוב יכולים לחוש את איכות האתר דרך השפה העיצובית שלו, אפילו...
12.09.2013 עיצוב מבוסס פיקסל

עיצוב מבוסס פיקסל

עיצוב אתרי אינטרנט להבדיל מעיצוב לדפוס, אמור וחייב להיות מושלם ברמת העיצוב פיקסל, על מנת להשיג את החדות ואת איכות הגרפיקה והאלמנטים הגרפיים אשר...
כל המדריכים

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529