27.02.2014

עיצוב אתר מנחה בניה

אחד המרכיבים החשובים ביותר בבניית אתרים הוא עיצוב נכון שלהם. גם גולשים שלא מבינים דבר בעיצוב יכולים לחוש את איכות האתר דרך השפה העיצובית שלו, אפילו אם אינם יודעים להצביע על כך במפורש. הצלחה בעיצוב האתר היא מלאכה לא פשוטה, מפני שהיא נעה תמיד במתח שבין שני קצוות: נטייה למקוריות מצד אחד, אך שמירה על המבנה המוכר והפורמט המקובל מהצד השני. המקוריות חשובה – מכיוון שהיא משקפת את הייחוד שבארגון, אך לעומת זאת אסור "להתפרע" ולהפתיע מדי את הגולשים, דבר שיכול ליצור אנטגוניזם. 
עיצוב אתר מנחה בניה

על מה חשוב להקפיד בעיצוב אתר?

עיצוב אתר נכון הוא דבר אשר לוקח זמן רב ללמוד, אך חשוב יותר הוא הניסיון. עם זאת, יש כמה עקרונות חשובים שעומדים בבסיס התורה כולה: ראשית, חשוב שהאתר יהיה מעוצב בצורה נעימה, ושיהיה ברור מיד בהתחלה "מי נגד מי" – מה בעצם רואים ומה מציעים? ומה העיקר והטפל באתר. כדי לשמור על היררכיות החשיבות, כדאי מאד להפחית כמה שאפשר את מספר הקליקים והמילים באתר, ולהשתמש בטכניקות משתנות של גודל, צבע, צורה וכד'. אפשר כמובן להוסיף הסברים קצרים וקולעים על תחומי הפעילות של הארגון, במידה והדבר לא ברור.

מיתוג דרך עיצוב

לכל אתר ולכל תחום של שירות יש שפת מיתוג משלו, מעבר למילים כמו "מקצועיות" ו"אמינות". אך כמו שהתוכן צריך לקלוע בדיוק לז'רגון המקצועי ולהבין את רחשי ליבם של הלקוחות, כך (ואפילו יותר) חשוב הדיוק בנראוּת האתר: אין לצפות מאתר פונקציונאלי של חברה המייצרת חומרי גלם תעשייתיים למשל, להיות אינטראקטיבי ו"מגניב" בצורה מופרזת, שכן זהו אפיון מוטעה לחלוטין של הלקוחות והדבר לא יעודד אותם להישאר באתר. לעומת זאת, עיצוב כזה של אתר מתאים לכל חברה שמציעה שירות טכנולוגי, כל שכן אם הוא קשור לפנאי, ואף לסוגי שירות רבים נוספים – זאת בתנאי שנשמר גבול הטעם הטוב והגלישה באתר אינה מסורבלת. לכן, עיצוב אתר ותכנון נכון לאתר האינטרנט, הינו דבר מורכב אשר מצריך בעל מקצוע מהימן.

מה עושים אחרי שהאתר עוצב?

השלמת תהליך העיצוב ויישומו נעשית על ידי קידוד וחיתוך של האתר. זהו השלב הביצועי, והוא נעשה על ידי מתכנתים הבקיאים בתחום. פעולה זו דורשת דיוק מרבי, וכן בקיאות בהתאמת הקידוד לסוגי הדפדפנים השונים – שכן היא משלבת את כל האפשרויות המוצעות באתר, ולכן דורשת הפעלה נכונה שלהם יחד.

סטודיו איימארק אימג' מציע שירות בנייה ועיצוב אתרים בהתאמה אישית, הכולל שירות עיצוב מבוסס ניסיון רב וידע נרחב, זאת לצד מיתוג גרפי ומגוון אפשרויות נוספות כמו עיצוב לוגו, דפי נחיתה, ניוזלטר, מודעות ובאנרים, עיצוב UI וגם עיצוב לדפוס. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להגיע אל התוצאה הטובה ביותר בהתאמה לצרכים שלכם.
כל המדריכים

מדריכים נוספים

12.08.2014 עיצוב אתר רספונסיב

עיצוב אתר רספונסיב

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי אתרים מקפידים לעשות שימוש בעיצוב רספונסיב (Responsive Web Design), המאפשר להם להתאים את אתר האינטרנט שבבעלותם לכל פלטפורמת...
12.09.2013 עיצוב מבוסס פיקסל

עיצוב מבוסס פיקסל

עיצוב אתרי אינטרנט להבדיל מעיצוב לדפוס, אמור וחייב להיות מושלם ברמת העיצוב פיקסל, על מנת להשיג את החדות ואת איכות הגרפיקה והאלמנטים הגרפיים אשר...
29.05.2012 תפקיד המפתח של עיצוב בבניית אתר

תפקיד המפתח של עיצוב בבניית אתר

כשלקוח מזמין עבודת עיצוב אתר אינטרנט שלו, הוא לעיתים קרובות דורש שהאתר יהיה פופולרי ומבוקש, אך מעטים אלה הם שזוכרים כי היופי והאטרקטיביות אינם...

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529