11.03.2012

עיצוב אתר מקצועי

עיצוב אתר הנו אחד מהמאפיינים העיקריים של פרויקט אינטרנט מודרני. לעיצוב האתר יש משמעות רבה שכן הוא מהווה עדשה שדרכה הלקוח שלך נחשף למידע. אם עיצוב האתר מפריע לקליטה, מעמיס יתר על המידה על האתר, אזי המידע פשוט לא יגיע ללקוח. קרוב לוודאי שבמקרה הזה הלקוח יחפש את הנתונים המעניינים אותו במקום אחר.
עיצוב אתר מקצועי
ישנו כלל המורה כיצד להחזיק את הגולש באתר. הכלל אומר: "העיצוב חייב לרתק את המשתמש למשך 5 השניות הראשונות של ביקורו באתר. אם זה לא קרה, אזי הגולש רק יסרוק בעיניו את העמוד הראשי, יתייאש מעיצוב האתר, יעזוב את העמוד וישכח מקיומו להרבה זמן". כמובן, הכלל הזה אינו חל על כל האתרים.

ישנם אתרים שאינם זקוקים לעיצוב איכותי וטוב. בדרך כלל אתרים אלו מכילים ארכיוני מידע או מציעים שירות מסוים. אם זאת אתרים אלו הנם מעטים – כ-5% מכלל האתרים. 95% אחוז הנותרים משתדלים להיראות הגון בין מתחרים רבים. המסקנה הנה פשוטה: ללא עיצוב איכותי האתר מאבד את האקטואליות שלו והופך לבלתי רלוונטי אצל הגולשים.

במהלך פיתוח עיצוב האתר אנחנו לוקחים בחשבון את דרישות הלקוח ומוסיפים את הפוטנציאל היצירתי שלנו והיכולת להקנות עיצוב איכותי ומסוגנן. את עבודת המעצב מארק אפרים מנחה העיקרון שהאתר צריך להיות בעל הרמוניה. אלמנטים של עיצוב אתר אמורים לסייע בקליטת מידע אך בכל מקרה לא להסיח את דעת הגולש. כאן פועל אותו העיקרון כמו בפרסום: אם המרכיב האסתטי גובר על האינפורמטיבי, אזי לאדם אמנם נשאר רושם שהוא ראה משהו מרהיב אך למעשה אינו מסוגל לנסח מה היה תוכן הפרסומת ולאיזו חברה ומותג היא התייחסה.

עיצוב אתר שונה מאוד מעיצוב דפוס. בראש ובראשונה זה קשור במאפיינים ייחודיים של הצגת טקסט ברשת, כלומר ההבדלים ברזולוציה של מסכים, גופנים והגדרות מחשב אחרות, עשויים לגרום לאתר להיראות שונה. מסיבה זאת עיצוב אתר הנה משימה לא קלה אך מאוד חשובה. מספר הגולשים שיגיעו לאתר ויחליטו להמשיך לחקור אותו או לא, תלוי באופן ישיר במידת יופיו ונוחותו לניווט.
כל המדריכים

מדריכים נוספים

12.08.2014 עיצוב אתר רספונסיב

עיצוב אתר רספונסיב

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי אתרים מקפידים לעשות שימוש בעיצוב רספונסיב (Responsive Web Design), המאפשר להם להתאים את אתר האינטרנט שבבעלותם לכל פלטפורמת...
27.02.2014 עיצוב אתר מנחה בניה

עיצוב אתר מנחה בניה

אחד המרכיבים החשובים ביותר בבניית אתרים הוא עיצוב נכון שלהם. גם גולשים שלא מבינים דבר בעיצוב יכולים לחוש את איכות האתר דרך השפה העיצובית שלו, אפילו...
12.09.2013 עיצוב מבוסס פיקסל

עיצוב מבוסס פיקסל

עיצוב אתרי אינטרנט להבדיל מעיצוב לדפוס, אמור וחייב להיות מושלם ברמת העיצוב פיקסל, על מנת להשיג את החדות ואת איכות הגרפיקה והאלמנטים הגרפיים אשר...

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529