עיצוב נכון של אתרי אינטרנט
11.03.2012

עיצוב נכון של אתרי אינטרנט

בעת עיצוב האתר מקדישים תשומת לב רבה לגרפיקה. שילוב גרפיקה בדפי האתר נעשה מאותן סיבות שמפניהן מוסיפים איורים לחוברות או מגזינים – כלומר, על מנת לסייע לקורא להבין יותר טוב את המסר שמנסים לשדר לו.
עיצוב נכון של אתרי אינטרנט
הגרפיקה אמורה לשמש כמשלימה לטקסט. מלל לבדו לא יוכל להעביר אותה כמות של מידע כמו שמצליח להעביר טקסט המשולב עם מספר תמונות מותאמות היטב. שימוש בטקסט תיאורי, ולו ייכתב בצורה הטובה ביותר, מסתמך בהכרח על דמיון אנושי כדי ליצור אצלו דימוי של העצם המתואר. ולהפך, כאשר משתמשים באיורים על מנת לחזק את הטקסט, הגולש יראה דווקא את מה שמוצג לו בתמונה. לצערנו, גם עם שילוב איורים בדפי אינטרנט, כמו עם כל דבר אחר, ניתן להגזים.

עודף מידע גרפי הנו גרוע באותה מידה כמו המחסור בו. לפני שמוסיפים גרפיקה לדף אינטרנט, עלינו לשאול שאלה: "אלו מהתמונות ידגימו בצורה הטובה ביותר את המסר שמנסים להעביר לגולש"?

אם מטרת אתר אינטרנט היא למשוך קונים חדשים, עלינו לבחור בתמונות שתוכלנה לסייע לנו להשיג מטרה זו בסבירות הגבוהה ביותר.
על מנת להקל על קליטת מידע על ידי הגולש בעת עיצוב האתר יש להימנע מלשפוך על המבקר כמות גדולה מדי של מידע על דף אחד. על המעצב להחליט מה ובאיזה סדר יראו הגולשים. חשיפת המבקרים לנפח גדול מדי של מידע בבת אחת עלולה לגרום ל"עומס יתר מידעני", מה שעשוי ליצור אצלם דעה מוטעית או לגרום להם לקבל החלטה פזיזה.

הסטודיו i-mark image עוסק בעיצוב אתרים באופן מקצועי כבר כמה וכמה שנים ומבטיח גישה אישית ומילוי מדויק של דרישות של כל מזמין.
כל המדריכים

מדריכים נוספים

12.08.2014 עיצוב אתר רספונסיב

עיצוב אתר רספונסיב

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי אתרים מקפידים לעשות שימוש בעיצוב רספונסיב (Responsive Web Design), המאפשר להם להתאים את אתר האינטרנט שבבעלותם לכל פלטפורמת...
27.02.2014 עיצוב אתר מנחה בניה

עיצוב אתר מנחה בניה

אחד המרכיבים החשובים ביותר בבניית אתרים הוא עיצוב נכון שלהם. גם גולשים שלא מבינים דבר בעיצוב יכולים לחוש את איכות האתר דרך השפה העיצובית שלו, אפילו...
12.09.2013 עיצוב מבוסס פיקסל

עיצוב מבוסס פיקסל

עיצוב אתרי אינטרנט להבדיל מעיצוב לדפוס, אמור וחייב להיות מושלם ברמת העיצוב פיקסל, על מנת להשיג את החדות ואת איכות הגרפיקה והאלמנטים הגרפיים אשר...

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? נשמח לעמוד לשירותכם!

מלאו את הטופס הבא בציון מהות הפניה ונחזור אליכם בהקדם:

מלאו פרטים ונחזור אליכם

או חייגו 073-7955529